Ev temizlerken en büyük yardımcınız şarjlı süpürgeler. Yeni teknoloji ürünler sizi kablo derdinden kurtaracak.  Her yere sığan bu küçük Electrolux şarjlı süpürgelere ile ev hanımları için temizlik dert değil. Geniş haznesi ve uzun pil süresiyle Electrolux 13 Eylül 2022 fiyat listesi…

Well Q7/Q8 şarjlı süpürge temizlik ihtiyaçlarınız için sürekli elinizin altında. Yüksek performans, uzun temizlik süresi, ağırlık merkezi alçak ve ergonomik tasarımı ile temizlik herkes için çok kolay.

Electrolux Well Q7/Q8 şarjlı dikey süpürgenin ağırlık merkezinin alçak ve ergonomik tasarımı temizliği kolay hale getirir. Kolay çıkarılabilir el süpürgesi bölümü ve gövdenin içinde saklanmış vaziyetteki aksesuarlar, farklı zemin türlerini çabucak temizlemenize imkan sağlar.

Tek şarjla 55 dakikaya varan temizlik süresiyle temizliğe ihtiyacınız olduğunda daima hazır durumda. Ayrıca başlangıç performansının %99’unu 55 dakika boyunca korur.

Şarjlı süpürgenin farklı zemin aksesuarları ile ulaşılması zor alanlarda bile evinizin her yerini yerden tavana kadar temizleyebilirsiniz. LED ışıklar sayesinde evdeki tüm toz zerrelerini bile görür ve yakarlarsınız.

Electrolux Well Q7/Q8, sahip olduğu E10…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: emlakkulisi.com

OKUYUN  Borsa haftayı rekorlarla tamamladı