Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Mahmut Asmalı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ‘İlk Evim, İlk İş Yerim’ projesinin, hem vatandaşlarımız nezdinde hem de oluşturacağı ekonomik hareketlilik ile ülke ekonomimize önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

MÜSİAD’dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Asmalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan sosyal konut projesi “İlk Evim, İlk İş Yerim” projesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından geliştirilen ve TOKİ iş birliğinde hayata geçirilen projenin kapsayıcı üç ayaklı modeli ile oldukça değerli olduğunu vurgulayan Asmalı, şunları kaydetti:

“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ‘İlk Evim, İlk İş Yerim’ projesinin, hem vatandaşlarımız nezdinde hem de oluşturacağı ekonomik hareketlilik ile ülke ekonomimize önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. Sabit gelirli vatandaşlarımıza uygun konut edinme fırsatı sunan projenin sadece konutla sınırlı kalmayıp, iş yerleri ve uygun koşullarda konut arsası sunulması gibi farklı alanları da kapsar nitelikte…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: t24.com.tr

OKUYUN  Tuvalet kağıdı, yumurta ve ayçiçek yağı fiyatlarında son durum