Birçok banka, müşteri portföyünü genişletmek için belirli çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaların sonucunda da farklı farklı kampanyalar düzenleniyor. Türkiye İş Bankası da bu tür kampanyalar düzenleyerek, müşteri sayısını arttırmak istiyor. İşCep üzerinden Türkiye İş Bankası müşterisi olan herkese belirli ayrıcalıklar sunan banka, sundukları bu ayrıcalıklar ile müşteri sayısını en az ikiye katlıyacaktır.

İşCep’ten İş Bankası müşterisi olanlara sağlanan ayrıcalıklar

İşCep, Türkiye İş Bankası’nın mobil bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden kolayca İş Bankası müşterisi olabiliyorsunuz. Bunun için belirli adımlar takip etmeli ve doğru bilgileri vermelisiniz. İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olabilmek için ilk önce İşCep mobil uygulamasını, NFC özelliği olan bir akıllı telefona indirmeniz gerekmektedir. Türkiye İş Bankası’nın İşCep uygulaması üzerinden müşteri olanlara sunduğu avantajlar şu şekildedir:

200 Türk lirası değerinde Maxipuan kazanın

İşCep üzerinden müşteri olma sürecini tamamlayan yeni İş Bankası müşteriler, aynı ay içerisinde herhangi bir banka veya kredi kartına başvurmalı. kart başvuruları tamamlandıktan sonra ise 200 Türk lirası kadar alışveriş yaptıkları zaman, anında 200 Türk lirası değerinde Maxipuan kartlarına eklenecek. Üstelik bunun için kartınızın fiziksel olarak elinizde olmasına gerek yok. İnternet alışverişlerinde de bu kampanya geçerli sayılacaktır.

Ücretsiz havale ve EFT ayrıcalığı

işCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olanlar için ayrıcalıklar bitmiyor. Ücretsiz EFT ve Havale ayrıcalığından faydalanacak olan yeni İş Bankası müşterileri, 1 yıl boyunca bu kampanyadan yararlanabiliyor. Ancak bu kampanyanın da belirli koşulları bulunmaktadır. Ücret istisnasından yararlanmanın koşulları şu şekildedir:

 • Ücret İstisnasından faydalanacak olan yeni İş Bankası müşterisi, tek seferde en fazla 50 bin Türk lirası değerinde fon transferi yapabilir. Daha üst olan fon transferlerinde belirli bir havale veya EFT ücreti kesilcektir.
 • Mesai saatleri dışındaki FAST işlemleri, ücret istisnasına dahil edilmeyecektir.
 • Ücret istisnası, İşCep ve internet bankacılığı üzerinden gerçekleşecek fon transferleri için geçerli olacaktır.
 • Ücret istisnası tanımlanması, İşCep üzerinden “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile müşteri olanlara 7 iş gün içi içerisinde tanımlanacaktır.
OKUYUN  Doğalgaz zammı belli oldu: Yüzde 20

İşCep’ten İş Bankası müşterisi nasıl olunur?

 • İşCep üzerinden İş B müşterisi olabilmek için öncelikle NFC özelliğine sahip bir akıllı telefona, İşCep uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
 • İşCep uygulamasını indirdikten sonra ise uygulamaya girin ve ana ekranda yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” sekmesine tıklayın.
 • Bu seçeneğe tıkladıktan sonra, ekranınıza biri başvuru formu gelecek. Bu başvuru formunu doğru eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
 • Başvuru formunu doğru bir şekilde doldurduktan sonra ise yeni tip kimlik kartınızı, NFC özelliği olan akıllı telefonunuza taratın.
 • Kimlik kartı tarama işlemini de yaptıktan sonra, yüz tarama işlemine geçmeniz gerekmektedir. Yüz tanıma sırasında suratınızda herhangi bir aksesuarın olmaması gerekmektedir.
 • Yüz tarama işlemini de hallettikten sonra ise “Müşteri Temsilcisine Bağlan” seçeneğine tıklayın ve Türkiye İş Banksı müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşmeye katılın.
 • Müşteri temsilcisi ile de görüşmenizi yaptıktan sonra akıllı telefonunuza geçici bir şifre gelecek. Bu şifreden sonra ise İş Bankası’nın İşCep uygulamasına girebilir ve dilediğiniz ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.