Emekli olan vatandaşlara, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan yeni duyuruda, özellikle emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşlar için sadece ihtiyaç kredisi değil, konut kredileri ve taşıt kredilerinde de düşük faiz oranları ile birlikte kredi verileceği açıklandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli olmak kaydı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, hemen işlemlerinizi yapabilecek ve emekli olmanız durumunda bu bankalar üzerinden istediğiniz limitlerde kredi alabileceksiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapmış olduğu açıklama sonrasında Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuçları, verilecek olan yeni bir paket kampanyası başlattığı duyuruldu. Devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlara 50000 TL’ye kadar kredi kullanabilecek ve 50000 TL’ye kadar kullanmış oldukları kredilerde, diğer bankadaki olan borçlarını kapatarak da işlem yapabileceklerdir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabı olan ve daha önce bu bankalardan kredi kullanan kişilere ise 10000 TL kadar 0.99 faiz oranları ile birlikte de kredi verileceği duyuruldu. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, alabileceğiniz bu kampanyalar haricinde emekli promosyonu kredili mevduat hesabı başvurusu ve kredi kartı da kamu bankaları üzerinden emekli olan vatandaşlara verilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilmektedir.

OKUYUN  Dolar ve altında çöküş tarihi belli, bunu yapan kaybetmez