Ünlü şarkıcı Hadise hakkında çıkan iddialar gün geçtikçe artıyor. Mehmet Dinçerler ve Hadise’nin boşanma davası açtığı konuşuluyor. Son zamanların en çok konuşulan çiftlerinden olan Hadise ve Dinçerler bebek yüzünden anlaşmazlık yaşadığı söyleniyor. Çiftten bu olaylar üzerine ilk hamle geldi. Detaylar haberimizin devamında…

Hadise ve Mehmet Dinçerler geçtiğimiz aylarda ilişkilerini bir sonraki evreye taşıyarak nikah masasına oturmuştu. Çırağan Sarayında sessiz sedasız evlenen ünlü çiftin şimdilerde boşanacağı konuşuluyor. İlk olarak Mehmet Dinçerler’in bebek istediği fakat Hadise’nin yoğun bir konser takvimi olması yüzünden bu duruma sıcak bakmadığı iddia edildi. Daha sonra iddiaların ardı arkası kesilmedi.

Mehmet Dinçerler ve Hadise’den ilk hamle geldi

Geçtiğimiz Mayıs ayında Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturan Hadise’nin boşanma davası açtığı konuşuluyor. Çift birbirlerini sosyal medya hesaplarından sildi. Fotoğraflarını kaldırdı. Geçtiğimiz günlerde konserinde Küçük Bir Yol isimli şarkısını söylerken birandan ağlamaya başlayan Hadise’nin ilişkisinin kötü gittiği anlaşılmıştı. Bu olay üzerine Hadise’nin başka bir konserinde iç çamaşırının gözükmesi de ayrı bir kaos yarattı. Mehmet Dinçerlerin ailesinin muhafazakar olması bu durumu iyice karıştırdı. Konserlerinde giydiklerine ve danslarına kadar müdahale ettikleri konuşulan Hadise’nin bu duruma da artık dayanamadığı söyleniyor.

Hadise ve Mehmet Dinçerlerin sosyal medya hesaplarından hem birbirlerini hem de birlikte çekilmiş bütün fotoğraflarını silmeleri ise bütün bu iddiaları destekler nitelikte. Fakat taraflardan henüz resmi olarak bir açıklama gelmedi.

OKUYUN  Memurlar ve Emekliler Gözünü O Tarihe Dikti! O Tarihten İtibaren Maaşlara Büyük Zamlar Gelebilir...