Nakit ihtiyacı olanlar 7 gün 24 saat artık anında bankadan nakit avans kullanarak, çözüm sağlayabiliyor. Bankaların taksitli nakit avans ürünleriyle hem nakit ihtiyacı anında çözülebiliyor hem de geri ödemesi daha sonra yapılabiliyor. Taksitlendirilebilen nakit avans kullanımlarında ING Bank’ta %0 faiz uygulanıyor. ING müşterileri nerede ve ne zaman olursa olsun hemen faizsiz nakit avans kullanabiliyor. Peki ING’den faizsiz taksitli nakit avans nasıl kullanılır?

ING’den Nakit Avans Kullanımlarına %0 Faiz

ING Bank, acil nakit ihtiyaçlarında kredilerin yüksek faizleriyle uğraşmak istemeyenlere nakit avans çözümü sunuyor. Üstelik ING’nin nakit avans ürününde, ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi bir başvuru prosedürü bulunmuyor. Başvuru şartı olmadan ve hatta şubeye bile gitmeden 7 gün 24 saat her acil nakit ihtiyacı için hemen ING kredi kartından nakit çekim yapılabiliyor.

ING nakit avans kampanyası kapsamında kullanılacak nakit limiti ise kredi kartında tanımlı olan “kullanılabilir nakit avans limiti” kadar olabilir. ING Bank kredi kartında tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limiti kadar üst limitli olarak nakit avans kullanımı başvuru şartı olmadan gerçekleştirilebiliyor. Üstelik ING Bank nakit avans kullanımları taksitlendirilebiliyor. ING tarafından taksitli nakit avans kullanımlarında 2 aydan 12 aya varan taksitlendirme imkanı bulunuyor. Ayrıca taksitli nakit avans limitlerinde vade sayısı ve nakit avans limiti fark etmeksizin %1.73 faiz oranı uygulanıyor. ING’nin “Turuncu Ekstra” programına katılanlar ise faiz ödemiyor.

ING Turuncu Ekstra programı kapsamında aylık 1.250 TL tutarındaki harcama limiti koşulunu ING Turuncu Ekstra kartından yapanlar, nakit iade alıyor. Alınan nakit iade sayesinde taksitli nakit avans faizi sıfırlanabiliyor. Böylelikle taksitli nakit avans kullanımları %0 faizle gerçekleştirilebiliyor.

ING Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Başvuru şartı bulunmayan taksitli nakit avans kullanımları ING Bank Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca taksitli nakit avans çekimi işlemleri ING Bank İnternet Şubesi ve ING Bank ATM’leri üzerinden de gerçekleştirilebiliyor. ING ATM’lerinden yapılacak nakit çekim işlemlerinde tutarın fiziki olarak alınması durumunda ise ING’nin günlük ATM para çekim limitleriyle, nakit avans limiti sınırlandırılmaktadır.

OKUYUN  18 Yaşındaki Gençlerin Dikkatine! Avrupa Birliği, 35.000 Gence Ücretsiz Tren Bileti Dağıtacağını Duyurdu...