Emeklileri yakından ilgilendiren önemli bir gelişme yaşandı. Emekliler son dönemlerde geçimlerini kolaylaştırmak adına banka promosyonlarına yöneliyor. Ancak bankalar sadece emeklilere promosyon konusunda değil, kredi konusunda da yardımcı olmaya devam ediyor. Başvuru yapan emeklilerin banka hesaplarına, şartları taşımaları halinde, 3 bin TL yatıracak. Detaylar haberimizde

Emekli maaş hesabınız üzerinden 3 bin TL’ye kadar anında kredi kullanabilirsiniz. Detayları banka açıkladı..

3 BİN TL VERİLECEK

Kamu bankası denilince akıllara gelen Ziraat Bankası önemli açıklamalarda bulundu. Anlık nakit ihtiyacında olan emekliler için 5 dakikada sonuçlanacak kredi başvurularının başladığı belirtildi. Kredi işlemi yapmak isteyenler 36 ay vadeye kadar bu işlemleri sağlayabilecek.

AKBANK VE DENİZBANK ÜZERİNDEN 3 BİN LİRA BAŞVURUSU

Denizbank ve Akbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar da 3000 TL’ye kadar ödeme olabilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, 3000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen kişiler, Denizbank, Akbank üzerinden işlem yapmak istiyorlarsa öncelikli olarak banka hesapları aracılığı ile birlikte almış oldukları internet bankacılığı şifresini kullanması gerekiyor.

Denizbank ve Akbank üzerinden kredi işlemlerinden faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verileri, onaylanan kredi tutarı hakkında bilgiler SMS ile sizlere gönderilmektedir. Denizbank ve Akbank üzerinden kredi almak isteyen emekliler ayrıca banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bankacılık işlemlerini ve kredi kartı başvurularında yapabilmektedir.

OKUYUN  Öğretmen atamalarıyla ilgili flaş açıklama geldi!