Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama sonrasında nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında 20000 TL kadar sadece emekli olan vatandaşlar için yeni bir kampanya başlatıldı. Sadece Ziraat Bankası tarafından verilecek olan bu kredilerde kredi kullanacak olan vatandaşların özellikle bu bankalar üzerinden bir maaş alması istenmektedir.

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, sizlerde 20000 TL kadar kredi başvurusunda bulunabilecek ve onayı alan kredinizi 36 ay vadeye kadar bölerek de işlemlerinizi gerçekleştireceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda kredi kullanacak olan kişiler ve en yakın banka şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilir ve bu bankalardan düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanabilmektedirler. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, sizlerde 20000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir, onaylanan kredileri, istediğiniz zaman hesaplarınıza yatırarak kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, emekli maaş hesabınız üzerinden 20000 TL kredi onayı almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden hemen işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında 20000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan kişiler daha önce hiçbir şekilde bankalardan kredi kullanmadıysa daha yüksek limitlerde krediler alabilmektedirler. Eylül ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyaya katılacak olan vatandaşlar, aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanabilmektedir.

OKUYUN  İstanbulKart'ınız Varsa Market Alışverişleri İçin Harcamalarınızın Bir Kısmını İade Alabilirsiniz, Son 3 Gün..