Bankalardan, emekli maaşını getirenlere anında nakit promosyon ödemeleri yapılıyor. Son dönemin en fazla gündem konularından birisi haline gelen bankaların emekli promosyonlarında, rekabet emeklilere fayda sağlıyor. Her banka, emeklileri kendisine çekebilmek için verdiği nakit promosyon tutarlarını arttırıyor. Garanti BBVA’da 2022 Temmuz ayında gelen emekli maaşı zammı ile birlikte maaşını getirenlere verdiği promosyon tutarlarını arttırdı. İşte Garanti BBVA emekli promosyon kampanyasının şartları ve güncel promosyon tutarları!

Garanti BBVA’dan Emeklilere 7.500 TL’ye Varan Promosyon

Emekli maaşı promosyon uygulamasında Garanti BBVA, emekli maaşına en fazla promosyon veren bankalar arasında yer alıyor. 2022 Temmuz emekli maaşı zammı ile birlikte emekli maaşını getiren emeklilere verdiği promosyon tutarlarını arttırdı. Ayrıca Garanti BBVA, son dönemde artan emekli maaşı promosyonundaki bankalar arasındaki rekabet kapsamında da maaş promosyonlarına zam yaptı.

Garanti BBVA ve Denizbank Kredi Kartınız Varsa Hemen Hesabınızı Kontrol Edin, Faizsiz 5000 TL Alabilirsiniz…

Garanti BBVA, 2022 yılında emekli maaşını getiren ve 3 yıl boyunca farklı bir bankaya taşımayacağını taahhüt eden emeklilere 7.500 TL’ye varan promosyon veriyor. Garanti BBVA’nın emekli maaşı promosyonu kampanyasından yararlanabilmek için 03.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında farklı bankadan alınan emekli maaşının Garanti BBVA’ya taşınması gerekiyor.

Garanti BBVA Emekli Maaşı Nasıl Taşınır?

Garanti BBVA emekli maaşı taşıma işlemleri 7 gün 24 saat şubeye gitmeden bile yapılabiliyor. Emekliler, maaşlarını e-Devlet Kapısı platformu üzerinden taşıyabiliyor. Ayrıca Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Şubesi kanallarından da kolay bir şekilde emekli maaşı Garanti BBVA’ya taşınıyor.

Garanti BBVA’dan Emekli Maaşına Ne Kadar Promosyon Alınır?

Emekli maaşını Garanti BBVA’ya getirenlere 6.000 TL’ye varan nakit promosyon ve ek 1.500 TL Bonus hediye ediliyor. Kampanya kapsamında alınabilecek nakit promosyon tutarı, alınan emekli maaşı tutarına göre değişiklik göstermektedir.2022 Eylül ayında Garanti BBVA, farklı bankadan getirdiği emekli maaşı tutarı 1.499 TL’ye kadar olanlara 4.000 TL, 1.500 TL ile 2.499 TL arasında olanlara 5.000 TL, 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise 6.000 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. Ayrıca 30 Eylül’e kadar Garanti BBVA kredi kartı başvuruş onaylananların 31 Ekim’e kadar toplam 500 TL harcamaları ve en az 2 yeni otomatik fatura ödeme talimatı oluşturmaları halinde 1.500 TL ek Bonus hediyesi veriliyor.

OKUYUN  Eğer Sizin de Et Benleriniz Varsa Boşuna Yaktırmayın, Bu Yöntemle 3 Gün İçinde Hepsi Teker Teker Dökülecek!