Eylül Ayının Sonuna Kadar Desteklerden Faydalanacaklar Dikkat! Bugünlerde Düşük Faizli Olarak Ödeniyor. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında eylül ayının sonuna kadar yapılacak olan destek ödemelerinden faydalanacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank tarafından başlatılan bu kredi kampanyasına katılabilmektedir.

Bankaların bireysel müşterileri için başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara 50000 TL’ye kadar 36 ay vadeli krediler artık gelir belgesi istenmeden verilmektedir. Gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, 5 dakika içerisinde sonuçlarınızı öğrenebileceğiniz bu kredi kampanyalarına hemen katılabilirsiniz.

Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlara acil kredi ihtiyaçları olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atmak istemiyorlarsa banka şubelerine giderek te kimlikleriyle birlikte kredi kullanabilmektedir.

DENİZBANK

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi internet sitesi üzerinden veya bankanın Cebimde kredi kampanyasına katılarak gerçekleştirebilirsiniz. Cebimde kredi kampanyasına katılmak için kredim yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 3280 numarasına mesaj gönderin.

YAPI KREDİ BANKASI

Sms ile başvuru alacak olan Yapı Kredi Bankası Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp aylık gelirini yazan kişilere 44 11 numaralarına mesaj göndermeleri durumunda 50000 TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yapmaktadır. Sms ile başvurunuzu gerçekleştirdikten hemen sonra işlemlerini yapacak olan vatandaşlar, aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanabilecek ve ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak da kullanabileceklerdir. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi onayı alacak olan vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

OKUYUN  Aldığı Emekli Maaşıyla Ay Sonunu Getiremeyen Vatandaşların Dikkatine, Bu Adımlarla Maaşınızı Arttırabilirsiniz!