Garanti Bankası Vatandaşı Düşündü! Başvuru Yapanlar 35600 TL Nakit Para Ödemesi Almaya Hak Kazandı. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, 35600 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı. Garanti Bankası, 35600 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli olarak işlem yaparak, kredi imkanından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için yapmış olduğu bu kampanyada 36 ay vadeli kredi kullanmak isteyen kişilerden bazı şartları, uygulanması durumunda kredi onayı vereceği hakkında bilgiler yayınladı. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere Garanti Bankası, 35600 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunmalarına imkan sağlamaktadır.

Emekli maaşı olan kişiler banka şubelerinden maaş taşımaları, sonrasında hem emekli promosyon alabilecek hem de yüksek limitli ihtiyaç kredileri kullanabileceklerdir. Garanti Bankası internet bankacılığı uygulaması kullanan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler getirebilmektedir.

Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvuru şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılmak için en yakın şubeye giderek veya banka internet sitesini kullanarak işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden sadece kredi işlemleri değil, ayrıca bankadan kullanacağınız kredinin faiz oranlarını ve ödeme tablosunu da oluşturarak, ne kadar aylık ödeme yapacağınızı da buradan görebilirsiniz.

Garanti Bankası, başlatmış olduğu bu kredi kampanyasında bir hafta içerisinde başvuru yapan kişilere gelir belgesiz, masrafsız olarak en düşük faiz oranlarından yararlanmak kaydı ile birlikte kredi vereceğini açıkladı.

OKUYUN  Bankkart sahiplerine 150 TL verilecek!