Bankalar, nakit ihtiyacı olanlara başvuru şartı olmadan çözümler sunuyor. Kredilerle ve yüksek faiz oranlarıyla uğraşmak zorunda kalmadan acil nakit ihtiyaçları anında çözüme kavuşturulabiliyor. Bankaların nakit avans ürünleri taksitlendirilerek, hem ihtiyaçlar karşılanıyor hem de ödemeye sonra başlanabiliyor. Üstelik bazı bankalar taksitli nakit avans kampanyalarında %0 faiz fırsatı da sunuyor. Peki bankaların faizsiz nakit desteği kampanyaları neler? Faizsiz nakit avans nasıl kullanılır?

Garanti BBVA’dan 5.000 TL’ye Kadar Faizsiz Nakit Avans

Garanti BBVA, 2022 Eylül ayında müşterilerine taksitlendirilebilir nakit avans desteği sunuyor. Bankanın yeni taksitli nakit avans kampanyasında 5.000 TL’ye kadar olan kullanımlar için faiz ödenmiyor. Kampanyadan Sadece ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanlar yararlanabiliyor.

Garanti’nin yeni %0 faizli taksitli nakit avans kampanyası için 07.07.2022 ile 15.09.2022 tarihleri arasında Garanti Mobil uygulamasından ilk defa müşteri olunması gerekiyor. Yani kampanya mevcut Garanti BBVA müşterileri için geçerli değildir. Nakit avans ürününü kullanabilmek için müşteri olduktan sonra kredi kartı başvurusu yapılması ve başvurunun onaylanması gerekiyor. Ayrıca mobil uygulamadan müşteri olduktan sonraki 14 gün içinde kredi kartı başvurusunun tamamlanması gerekiyor.

Garanti BBVA, 15 Eylül’e kadar kredi kartı başvurusu onaylanan kişilere 5.000 TL’ye kadar olan nakit avans kullanımlarında 6 ay vade sınırıyla %0 faiz oranından yararlanma fırsatı sunuyor. Garanti BBVA Mobil ve internet şubesinin yanı sıra 7/24 Garanti BBVA ATM’lerinden de nakit avans başvuru yapmaya gerek olmadan kullanılabiliyor.

Denizbank’tan Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

Denizbank, Eylül ayı boyunca acil nakit ihtiyaçları için taksitli nakit avans kullanmak isteyenlere %0 faiz fırsatı sunuyor. Eylül ayında ilk defa MobilDeniz uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından müşteri olanlar, kampanyadan yararlanabiliyor. Nakit avans kullanımı için kredi kartı başvurusunun onaylanması da gerekiyor. 30 Eylül’de sona erecek kampanyanın şartlarını sağlayanlar 5.000 TL’ye kadar 6 ay vadeli olarak yapacakları tüm nakit avans kullanımlarında %0 faiz imkanından yararlanabilecek.

OKUYUN  Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ ikilisi sosyal medyayı salladı

Denizbank faizsiz taksitli nakit avans kampanyası kapsamında kullanımlar MobilDeniz, Denizbank İnternet Şubesi ve Denizbank ATM’lerinden gerçekleştirilebilecek. Kampanya kapsamında 5.000 TL’nin üstündeki veya 6 aydan fazla vade seçimindeki kullanımlarda %2.19 faiz oranı üzerinden hesaplama yapılmaktadır.