Burgan Bank elinde bulunan üç icralık gayrimenkul için Bankadan platformu üzerinden yeni ihaleler düzenlediğini duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

BURGAN BANK’TAN İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE’DE SATILIK DAİRE İLANI!

Bankadan isimli yasal e- ihale platformu ile anlaşmaya vardığını belirten Burgan Bank, düzenlemiş olduğu ilk ihale kapsamında İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü satışa çıkardığını duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Burgan Bank’ın Bankadan isimli yasal e- ihale platformu üzerinden satışa çıkarmış olduğu ilk icralık gayrimenkulün daire nitelikli olduğu öğrenildi. Söz konusu dairenin toplam kullanım alanını 95 metre kare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 200 bin TL, ihaleye katılabilmek için yatırılması gereken hizmet bedelini ise 28 bin 320 TL olarak bildirdi.

BURGAN BANK’TAN İSTANBUL KARTAL’DA SATILIK DAİRE İLANI!

Bankadan isimli yasal e- ihale platformu ile anlaşmaya vardığını belirten Burgan Bank, düzenlemiş olduğu ikinci ihale kapsamında İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü satışa çıkardığını duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Burgan Bank’ın Bankadan isimli yasal e- ihale platformu üzerinden satışa çıkarmış olduğu ikinci icralık gayrimenkulün daire nitelikli olduğu öğrenildi. Söz konusu dairenin toplam kullanım alanını 90 metre kare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 2 milyon 499 bin TL, ihaleye katılabilmek için yatırılması gereken hizmet bedelini ise 58 bin 976 TL olarak bildirdi.

BURGAN BANK’TAN İSTANBL ESENYURT’TA SATILIK OFİS İLANI!

Bankadan isimli yasal e- ihale platformu ile anlaşmaya vardığını belirten Burgan Bank, düzenlemiş olduğu üçüncü ihale kapsamında İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde bulunan icralık bir gayrimenkulü satışa çıkardığını duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Burgan Bank’ın Bankadan isimli yasal e- ihale platformu üzerinden satışa çıkarmış olduğu üçüncü icralık gayrimenkulün ofis nitelikli olduğu öğrenildi. Söz konusu ofisin toplam kullanım alanını 69 metre kare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 2 milyon 75 bin TL, ihaleye katılabilmek için yatırılması gereken hizmet bedelini ise 48 bin 970 TL olarak bildirdi.

OKUYUN  Emekli Promosyon Ödemelerinde Rekabet Artıyor! Promosyon Ödemelerinde Eylül Ayı Fırsatları!