TEB, Akbank, VakıfBank ve Ziraat emekliye özel geri ödemesiz nakit duyurusu yaptı. Karşılıksız ek ödeme vermeye hazırlanan bankalar, ek koşul istemiyor. TC kimlik kartı ile başvurular başladı.

Emekliler için 4 bankadan daha yeni duyuru geldi. Milyonlarca emekliyi kapsayan ek ödemeler Ağustos ayından itibaren zamlı olarak katılırken Eylül ayında da yine bankalar yeni tutarları duyurmaya devam ediyor. Kamu bankalarının da yarışa dahil olması ile birlikte rekabet daha da artarken ek ödeme tutarı ise 8 bin liraya kadar yükseldi. Ayrıca 4 banka emeklile karşılıksız ve geri ödemesiz nakit ödemenin yanı sıra farklı avantajlar da sunuyor. Emekli müşterileri için yeni duyuru yayınlayan TEB, Akbank, VakıfBank ve Ziraat Bankası’nın başvuru şartları haberimizde…

Bankaların emeklilere yönelik ek ödemeleri hız kesmeden devam ediyor. Ağustos ayında ayyuka çıkan rekabet Eylül ayında biraz yavaşlamış da ancak kamu bankalarının da devreye girmesiyle birlikte ek ödeme tutarları arttırıldı. Hem karşılıksız ve geri ödemesiz emekli maaş promosyonu veren bankalar hem de emekliye farklı avantajlar sunuyor. 2022 Eylül ayı en yüksek promosyon veren bankalar listesini sizler için Araştırdık. Peki hangi banka Emekliye ne kadar promosyon ödüyor? Emekliye en yüksek Maaş promosyonu veren bankalar haberimizde…

ZİRAAT BANKASI EYLÜL AYI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU

Türkiye’nin en köklü devlet bankalarından biri olan ve milyonlarca emekli müşterisi bulunan Ziraat Bankası 3 yıllık Maaş promosyonu olarak 750 TL nakit ödüyor. ancak kamu bankalarının promosyon yarışına yeniden gireceği konuşuluyor. Yani önümüzdeki günlerde Ziraat bankasının emekli promosyon tutarı artacak. Söylentiler arasında maaş promosyonu tutarının 15.000 TL olacağı yönünde iddialar var.

VAKIFBANK EYLÜL AYI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU

Vakıfbank’ta tüm emekliler için 3 yıllık sözleşme karşılığında 750 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor ancak özel bankaların yanında kamu bankalarının dediği promosyon tutarı oldukça düşük kalıyor. Bu sebeple de kamu bankalarının yeni promosyon rakamları belirleyeceği konuşuluyor. Şimdilik hala iddia aşamasında olsa da Ziraat Bankası gibi VakıfBank’ın da 15 bin TL emekli promosyonu vereceği konuşuluyor.

OKUYUN  Herkes Bayılacağı Pasta Yapmak İçin Fırın, Kek, Hamur Hatta Ocak Bile Kullanmanıza Gerek Yok!

TEB EYLÜL AYI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU

Ağustos ayında en yüksek promosyon rakamlarından birini sunan TEB eylül ayında da aynı şekilde devam ediyor. 3 yıl boyunca emekli maaşını Türkiye Ekonomi Bankası’nın dan almaya söz veren emekliler 8 bin lira nakit promosyon alıyor. Maaş taşımanın yanında Türkiye Ekonomi Bankası 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermenizi de istiyor. Ayrıca TEB emekli maaş promosyonunun yanında referans kampanyası da yapıyor. Yani emekli bir yakınınızı bankaya davet ederseniz promosyona ek olarak kişi başı 250 TL ödeme alma şansına sahip oluyorsunuz.

AKBANK EYLÜL AYI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU

Son dönemlerde müşterilerine sunduğu avantajlı kampanyalarla dikkatleri üzerine toplayan Akbank emekli maaş promosyonu konusunda da rakiplerini geride bırakan bankalardan biri olduğu nokta Akbank emekli müşterileri için 7.000 TL’ye Varan nakit promosyon fırsatı sağlıyor. Akbank emekli promosyon ödemesi 3 yıllık taahhüt karşılığında verilirken aynı zamanda 2 adet otomatik ödeme talimatı da talep ediliyor. Ayrıca Akbank müşterisi olan emeklilere kredi ve kredi kartı kullanımlarında da bazı avantajları elde ediyor.