Jeffrey Epstein ile kurdukları seks ağı yüzünden yargılanan Ghislaine Maxwell, bu defa da hapishanedeki yeni işiyle gündemde.

60 yaşındaki Maxwelle, hapishane yöneticileri tarafından ayrıcalıklı bir iş verildiği belirtiliyor. Yıllarca Epsteina eşlik eden Maxwell, sosyalleşmediği zamanlarda bir masanın arkasında formlar dağıtıyor. Epsteinın eski ortağı, hapishanedeki yeni işiyle Esaretin Bedeli filmini akıllara getirdi.

Mirrora konuşan bir kaynak şunları söyledi: Kızların çoğu, onun nasıl kıvrandığını ve böyle bir işin verildiğini gördü. Yeni bir Esaretin Bedeli yapıldığını söyleyerek dalga geçiyorlar. İçeride yerleri yıkayan, sebze doğrayan ve böyle bir işi hayal eden onlarca kız var.

DİĞER MAHKUMLAR ÖFKELİ

Kaynak şunları ekledi: “O çok zeki. Oradakilerin çoğunun IQsunun düşük olduğunu tahmin edebilirsiniz, ama bütün kızlar böyle bir işin hak edilerek alınması gerektiğini biliyor ve Maxwellin işi almasından dolayı çileden çıkmış durumda.

1994 yapımı Esaretin Bedeli filminin başrolünde Tim Robbins tarafından canlandırılan Andy Dufresne, karısını öldürmekten hüküm giydikten sonra hapishane kütüphanesini işleten bir…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: www.sozcu.com.tr

OKUYUN  Keanu Reeves’ten evlenen çifte sürpriz