Sevilen ve çok yakıştırılan çift Cedi Osman ve Ebru Şahin geçen hafta Makedonya’da dünyaevine girmişti. Genç çift, dün ise Çeşme’deki Alaçatı Fly-Inn Beach’te görkemli bir törenle düğünlerini yaptılar. Çift, düğünlerini tanıştıkları plajda yapmayı tercih etti. Görkemli düğünde Cedi Osman ve Ebru Şahin’in nikahını temsili olarak Acun Ilıcalı kıydı. Nikah memuru Acun Ilıcalı’yken, şahitler ise Abdullah Bulut, Cedi Osman’ın şahitliğini de Okan Can Yantır yaptı. Cedi Osman, sevgilisi Ebru Şahin ile ilgili şoke eden bir açıklama yaptı.

Tanıştıkları plajda düğün yaptılar

Çeşme’deki Alaçatı Fly-Inn Beach’te tanışan Ebru Şahin ve Cedi Osman ikilisi, düğünlerini de burada yapmaya karar verdiler. Yaklaşık iki senedir birlikte olan çift, nihayet nikah masasına oturdu ve dünyaevine girdiler.

Nikah memuru Acun Ilıcalı oldu

Çiftin Alaçatı Fly-Inn Beach’teki düğününde temsili nikahlarını ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı kıydı. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, Acun Ilıcalı’nın kıydığı temsili nikah eşliğinde düğünlerinde keyifli anlar yaşadı.

Gelin ve damat göz kamaştırdı

Ebru Şahin, Danielle Frankel marka üç farklı gelinlik giydi. Cedi Osman’ın damatlık seçimi ise Ralph Lauren oldu.

Dostları yalnız bırakmadı

Ünlü çifti dostları İsmail Hacıoğlu, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Barış Falay, Aslıhan Gürbüz, Emre Altuğ, Gülçin Santırcıoğlu, Burak Tozkoparan, Bertan Aslani, Selim Bayraktar ve Hazal Şenel gibi isimler yalnız bırakmadı.

“Çok heyecanlıyım”

Habertürk’ten Eren Gürel’in haberine göre; Ebru Şahin düğün öncesi, “Makedonya’da aile arasında nikah yapmıştık. Burada arkadaşlarımızla eğlenmek istiyoruz. Çok heyecanlıyım, çok da bir şey diyemiyorum.” dedi ve heyecanını bu şekilde dile getirdi. Ebru Şahin daha önce de sevgilisiyle alakalı şu sözleri kullanmıştı:
“Birbirimizde her gün yeni bir şeyler keşfediyoruz. Ben ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum.”

OKUYUN  Tecavüzden hüküm giyen Harvey Weinstein hakime yalvardı! "Çürük dişlerimi çekmeyin"

“Bayıldım”

Cedi Osman ise “Hem yakın dostlarımız hem de ailemiz burada. Her şey çok güzel olsun.” dedi ve ekledi: “Gerçekten bayıldım. O an zaten bir anda gittim. Hiç yoktum o anda.” Cedi Osman aynı zamanda nikahtan sonra “Hayatımdaki en güzel şey. Çok heyecanlıydım ve çok stresliydim. O benim için gerçekten çok özel. O bir tane. Onu gördüğüm gün bunu biliyordum. Yüzük geçen seneden beri bendeydi ve cesaretimi toplayıp teklif ettim. Hayatımdaki en güzel olay” diyerek duygularını ifade etti.

Cedi Osman kimdir?

Cedi Osman, 8 Nisan 1995 tarihinde Makedonya Ohri’de dünyaya geldi. Babası Türk annesi Boşnak’tır. 2011 yılında Efes’in ikinci ligdeki pilot takımı Pertevniyal’de kariyerinin profesyonel kısmına adım attı. Cedi Osman şimdilerde NBA takımı Cleveland Cavaliers formasını taşıyor. 2.01 boyundaki basketbolcu kısa forvet pozisyonunda görev alıyor. 2015 NBA Draftı’nda Minnesota Timberwolves tarafından 1. seçilmişti.

Ebru Şahin kimdir?

18 Mayıs 1994 yılında İstanbul’da doğan Ebru Şahin, 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. Rol aldığı ilk film Kan Parası oldu. Başlarda Yasak Elma, Savaşçı, İstanbullu Gelin gibi dizilerde rol alan Şahin, Hercai isimli dizi ile üne kavuştu. Şimdilerde “Destan” isimli dizide boşrolü üstlenen Şahin’in büyük bir hayra kitlesi var.

Yazar Hakkında

Rumeysa Güler

Merhaba, ben Rumeysa Güler. Hayalim olan gazetecilik mesleğini icra etmek için hem lisede hem de üniversitede bu alanda eğitim aldım. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldum. Şu an yazınsal kısma ağırlık veriyorum ve bunun için çalışmalar yapıyorum. Faydalı ve güzel içeriklerde buluşmak temennisiyle.

Tüm yazıları göster