Instagram ve Facebook’un rakibi olarak konumlanan TikTok’ta bir kullanıcı gelecekten geldiğini söyleyerek bazı iddialarda bulundu. Sosyal medyada büyük ilgi gören paylaşımlar tartışma yarattı.

Sozcu.com.tr

Yayınlanma: 13:58 – 29 Ağustos 2022 Güncellenme: 14:01 – 29 Ağustos 2022

Çin merkezli sosyal medya platformu TikTok’ta kendisine “realtiktoktimetraveler” (gerçek tiktok zaman yolcusu) lakabını takan bir kullanıcının ortaya attığı iddialar büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

İngiltere’nin önde gelen tabloid gazetelerinden Daily Star’ın haberleştirdiği açıklamalarda, gerçek ismini açıklamayan sosyal medya kullanıcısı 2236 yılına gidip geri geldiğini söyledi. Bilim insanların, bu yıl keşfedecekleri bazı DNA’larla megalodon olarak da bilinen ve dinozorlarla aynı dönemde yaşayan bir köpekbalığını canlandıracağını öne süren sosyal medya kullanıcısı başka iddialarda da bulundu.

İsmini açıklamayan sosyal medya kullanıcısı Megalodon olarak bilinen tarih öncesi köpekbalığının diriltileceğini öne sürdü.

İKİ FARKLI GEZEGENDE YAŞAM BULUNACAK

Gelecek 10 yıl içinde olacaklar hakkında da iddialarda bulunan…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: www.sozcu.com.tr

OKUYUN  Son Dakika: Şarkıcı Gülşen tahliye oldu