ATV’nin yeni dizisi Gül Masalı’nın 10. bölümü 28 Ağustos günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gül Masalı’nın onuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz.. Pastel imzalı dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Şentürk otururken, senaryosunu Aybars Bora Kahyaoğlu kaleme alıyor. İşte Gül Masalı dizisine dair detaylar ile birlikte Gül Masalı onuncu bölüm canlı izle linki…

GÜL MASALI 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Atabeylerin ağır ithamlarını hazmedemeyen Gonca, Toprak’tan uzak durmaya karar vermiştir. Halil sorgu sırasında soğuk terler dökerken Canan da hastaneye kaldırılır.

Annesinin başından bir an olsun ayrılmayan Toprak, Gonca ve ailesi arasında kalmanın derin ıstırabını çekiyordur. Halil’in kısa sürede serbest kalacağını düşünen Rıfat ise yanıldığını anlamıştır. Çünkü bu işin arkasında da Adnan Fuat vardır ve belli ki durmaya niyeti yoktur.

Rıfat, Fuat’ın sonraki hamlesini önlemek için harekete geçer. Bu arada su sorununu çözmek için çareler arayan Tahir’in imdadına Fuat yetişir ve ona büyük bir sulama sistemi kurmak için yardım teklif eder. Sırrı geçmişe gömdüğü acı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalmıştır.

Bundan sonra atacağı adım ise herkesin hayatını derinden etkileyecektir. Toprak’tan uzak kalmanın acısıyla kavrulan Gonca aşkına yeniden dört elle sarılabilecek midir? Büyük bir cendereye giren Toprak, ailesini mi Gonca’yı mı tercih edecektir? Fuat, Rıfat’ın beklenmedik atağına nasıl bir karşılık verecektir?

GÜL MASALI 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Çekimleri İstanbul’da başlayıp Isparta’da devam edecek olan dizide Gülper Özdemir, Erdem Kaynarca, Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur ve Sait Genay gibi birbirinden başaralı duayen isimler rol alıyor.

Gül Masalı, annesinin ölümüyle kendisine kalan miras…

Haber kaynağı ve tüm metin: haberglobal.com.tr

OKUYUN  Son Dakika: Şarkıcı Gülşen tahliye oldu