tv100’den Birsen Altuntaş‘ın haberine göre Kızıyla ilgili darp raporu alıp İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvuran Deniz Uğur’un şikayet dilekçesinde şu ifadeler yer aldı:

“Şikayetçi olduğum Reha Muhtar benim çocuklarımın babasıdır. Kendisi ile uzun zamandır ayrıyız. Sarıyer Baltalimanı’nda ikamet eder. İki müşterek çocuğumuz bulunur. Çocukların velayeti babalarındadır.

İstanbul Aile Mahkemesi kararı ile şahsi münasebet günü 12/09/2022 tarihinde çocuklarım Mina Deniz ve Poyraz Deniz’i Tarabya’da bulunan okullarından aldım. Birlikte eve geldik. Akşam saatlerinde ikamette bulunduğum sırada kızım Mina babası Reha’nın önceki cuma günü çok kötü dövdüğünü söyledi. Hatta ‘Bu sefer çok kötü dövdü’ diyerek önceki davranışlarını da teyit etmiş oldu. Zaten Mina babası hakkında daha önce yaralama suçundan şikayetçi olmuştu. Sonra babası baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk bana vücudundaki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm.

Çocuk haftasonu tekrar babasının evine döneceği için çok tedirgin ve…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: www.medyatava.com

OKUYUN  Bu görüntü sosyal medyada gündem oldu