Netflix, komedyen Cem Yılmaz’ın hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu “Erşan Kuneri” isimli filmiyle ilgili önemli bir hamle yaptı. Ünlü online dizi ve film platformu, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu için onay verdi.

Başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Bülent Şakrak, Necip Memili ve Nilperi Şahinkaya gibi önemli isimlerin yer aldığı “Erşan Kuneri” dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağı, olursa kimlerin oynayacağı büyük merak konusu. Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde “Müjde! ‘Erşan Kuneri’, 2. sezon haftaya hemen çekiyoruz. Salı günü yayındayız.” demişti.

2. sezon çok yakında

G.O.R.A isimli Cem Yılmaz filminin sevilen karakteri Erşan Kuneri, geçtiğimiz aylarda Netflix’te dizi olarak yayınlanmıştı. Sevilen oyuncuların bir araya geldiği yapım, pek çok kişi tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Netflix ve Cem Yılmaz, “Erşan Kuneri” ile ilgili müjdeyi verdi ve 2. sezonun geleceğini duyurdu. Dizinin 2. sezonu bambaşka ve özgün bir hikaye ile 2023’te görücüye çıkacak.

En çok izlenen yerli içerik

Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı “Erşan Kuneri” isimli dizisi Netflix Türkiye’de yayınlanmıştı. Erşan Kuneri, Netflix’te en çok izlenen yerli içerik oldu.

Do Not Disturb

Cem Yılmaz, ayrıca bu online platformda dizi, film ve stand-up projelerini de gerçekleştirecek. Toplamda 6 tane proje hazırlayacak olan Yılmaz’ın en çok beklenen işi kuşkusuz stand-up. Cem Yılmaz’ın Netflix’e çekilecek ilk filmi olan “Do Not Disturb”un çekimleri ise sonbaharda başlayacak.

“Erşan Kuneri 2.sezon geliyor”

Netflix, resmi Twitter hesabından “Kuneri Film ailesi ile yeniden bir araya gelmekten mutluluk duyarım. Erşan Kuneri 2.sezon geliyor.” diyerek bombayı patlattı.

Cem Yılmaz da Twitter’dan açıkladı

Cem Yılmaz, “Erşan Kuneri” dizisiyle ilgili sevenlerinin merakını dindirdi ve “Başta seyircilerimize, iş arkadaşlarıma ve uzun soluklu ortaklığımız için Netflix’e teşekkür ederim. 2 büyük film ve yeni gösterilerimle uzun bir zaman Netflix’teyim. Erşan Kuneri Netflix’de tüm zamanlar en çok izlenen yerli yapım olmuş, bundan olabilir.” dedi.

Erşan Kuneri kimdir?

Erşan Kuneri isimli dizi çıktığından beri pek çok kişi “Erşan Kuneri kimdir?” diye merak etmeye başladı. Erşan Kuneri, gerçek bir kişi değil, bir film karakteridir. Cem Yılmaz’ın 2004 yılında yayınlanan filmi G.O.R.A’da bulunan kurgusal ancak oldukça dikkat çeken bir karakterdir. Geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz sevilen pek çok oyuncu ile bir araya geldiği Erşan Kuneri isimli diziyi 13 Mayıs Cuma günü Netflix’Netflix’te yayınlamıştı. Filme göre Erşan Kuneri, erotik film yapımcısı ve yönetmenidir.

OKUYUN  Diğer platformlardan yüksek fiyat istiyor

Cem Yılmaz’ın oynadığı filmler

Karakomik Filmler 2
Karakomik Filmler
Arif v 216
İftarlık Gazoz
Ali Baba ve 7 Cüceler
Son Umut
Pek Yakında
CM101MMXI Fundamentals
Şahane Misafir
Av Mevsimi
Yahşi Batı
A.R.O.G
Arı Filmi
Hokkabaz
KenDa
Organize İşler
G.O.R.A.
Vizontele
Her Şey Çok Güzel Olacak
Deli Aşk

Cem Yılmaz’ın en sevilen 10 filmi

Her Şey Çok Güzel Olacak (Imdb Puanı: 8.1)
G.O.R.A (Imdb Puanı: 8.0)
Vizontele (Imdb Puanı: 8.0)
Pek Yakında (Imdb Puanı: 7.4)
Av Mevsimi (Imdb Puanı: 7.4)
Yahşi Batı (Imdb Puanı: 7.4)
Hokkabaz (Imdb Puanı: 7.4)
A.R.O.G (Imdb Puanı: 7.3)
Arif V 216 (Imdb Puanı: 7.1)
The Water Diviner / Son Umut (Imdb Puanı: 7.0)

Yazar Hakkında

Rumeysa Güler

Merhaba, ben Rumeysa Güler. Hayalim olan gazetecilik mesleğini icra etmek için hem lisede hem de üniversitede bu alanda eğitim aldım. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldum. Şu an yazınsal kısma ağırlık veriyorum ve bunun için çalışmalar yapıyorum. Faydalı ve güzel içeriklerde buluşmak temennisiyle.

Tüm yazıları göster