Diziler hayatımızda oldukça büyük bir öneme sahip. O dizileri benimsemek içinse çiftlerin birbirine yakışması mühim. Hatta pek çoğumuz izlerken “Keşke gerçekte de birlikte olsalar!” diye yorum yapıyoruz. Fiziksel olarak ekranda görüp yakıştırdığımız oyuncular, günün büyük bir bölümü yan yana romantik sahneler çekiyorlar. Bazıları bu durum sayesinde birbirlerinden etkilenmiş olacak ki, sette tanışıp evlilik kararı alıyorlar. İşte sette tanışıp dünyaevine giren ünlüler.

Bergüzar Korel ve Haliç Ergenç

Bir dönemin en sevilen dizilerinden biri olan Binbir Gece isimli dizi, yayınlandığı zamanlarda ülkede adeta fırtınalar estirdi. Çok yakıştırılan Onur ve Şehrazat karakterleri, pek çok kişinin gerçekte de birlikte olmalarını istediği kadar gerçekçiydi. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç birlikte olduklarını duyurdu ve kısa sürede evlendiler. Şimdilerde 3 çocuk sahibi olan çift, mutlu bir evlilik sürdürüyorlar.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Reşat Nuri Gültekin’in ölümsüz eseri Çalıkuşu’nun aynı adlı dizisinde partner olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, o dönem herkesin favori çiftiydi. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in karşıdan da fark edilen kimyası, sonunda gerçek bir karşılık buldu ve birlikteliklerini beraber oynadıkları filmin galasında ilan ettiler. 2017 yılında dünyaevine giren çiftin Karan isminde bir oğulları var.

Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım

Romantik bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk isimli dizide beraber oynayan Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım, dizi aşkını gerçeğe taşıdı ve sevgili oldular. Masal gibi bir düğünle evlenen çiftin mutluluğu çok sürmese de, hayranları onları hala çok yakıştırıyorlar.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

Seneler öncesinde yayınlanan İlk Aşkım adlı dizide anne-oğul rollerini canlandıran Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, bu kısa süren dizinden uzun soluklu bir ilişkiye imza attı. Pek çok kişinin aradaki 9 yaş farkından dolayı hem yakıştırmadığı hem de hadsiz yorumlarda bulunduğu çift, tüm bunlara inat 2008 yılında evlendi. Su isminde bir kızları olan çift, mutlu bir evlilik yürütüyorlar.

OKUYUN  Nilperi Şahinkaya, kendisine küfürler savurup kavga çıkaran Burak Deniz'e dava açacak

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu

Döneminin sevilen uyarlama dizilerinden Fatih Harbiye’nin çok yakıştırılan oyuncuları Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu, set arkadaşlıklarını sevgililiğe dönüştürdü. 2016 yılında evlenen çift, halen mutlu bir beraberlik sürdürüyorlar. Sosyal medya paylaşımlarında çok eğlendikleri gözlenen Doğulu çifti, her fırsatta birbirlerine ilan-ı aşk ediyorlar. Evlilikleri hakkında çıkan dedikoduları açıklama bile yapmayıp mutluluklarıyla yalanlayan ikili, çok yakışan çiftlerden.

Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy

2012 yılında yayın hayatına başlayan ve günümüzde de devam eden Seksenler isimli dizide iki genç aşığı canlandıran Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy, kısa süre içinde aralarındaki çekime dayanamadı ve ilişkiye başladılar. Ceyhun Fersoy, setteyken herkesi bilgilendirip Begüm Öner’e bir süpriz hazırladı. Öyle ki, dizi senaryosuna bir evlilik teklifi sahnesi eklendi ve sevgilisinin teklifi kendi ismini söyleyerek yapmasıyla Begüm Öner durumu fark etti. Duygusal teklifin ardından dünyaevine giren çift, çok mutlu bir evlilik sürdürüyorlar.

Beyza Şekerci ve Engin Hepileri

İntikam isimli dizide birlikte rol olan Beyza Şekerci ve Engin Hepileri, set dostluğunu ilişkiye taşıyan çiftlerden. Güzel ilişkiyi evlilikle taçlandıran çift, çocuklarının da dahil olduğu tatlı bir aileye sahip.

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar, Karadağlar adlı dizide tanışmışlardı. Kısa sürede aşk yaşamaya başlayan çift, herkesçe yakıştırılan bir ikili. Güzel ilişkiyi evliliğe taşıyan çiftin bir de çocukları var. Aşklarından ve bağlılıklarından emin olan çift, oldukça mutlu bir evlilik sürdürüyorlar. Sizce de Şendil’in gelinliği çok şık değil mi?

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Rumeysa Güler

Merhaba, ben Rumeysa Güler. Hayalim olan gazetecilik mesleğini icra etmek için hem lisede hem de üniversitede bu alanda eğitim aldım. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldum. Şu an yazınsal kısma ağırlık veriyorum ve bunun için çalışmalar yapıyorum. Faydalı ve güzel içeriklerde buluşmak temennisiyle.

Tüm yazıları göster