Ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye yaşadığı durumu anlatan bir takipçisi, kocasının 3 komşusuyla sevgili olduğunu söyledi. Ünlü psikolog ise ibretlik bir yanıt vererek, takipçisine yapması gerekeni anlattı.

FOX TV’de ekrana gelen Fulya ile Umudun Olsun programı sonrası ününe ün katan ve FOX TV’de hafta içi her gün ekrana gelen Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programını sunan ünlü psikolog Esra Ezmeci son zamanların en tanınan isimleri arasında yer alıyor.

Kitaplarıyla ve kaleme aldığı yazılarla her gün milyonlarca insanın hayatına dokunan Esra Ezmeci sosyal medyayı da aktif kullanıyor.

Özellikle Instagram hesabı üzerinden her gün takipçilerinin sorunlarını dinleyerek yol gösteren Ezmeci, yaşanan durumları değerlendirerek önemli tavsiyeler de veriyor.

Diğer yandan akşam saatlerinde takipçilerinden gelen itirafları ve soruları da sosyal medya hesabından paylaşan Ezmeci, yaşanan birbirinden garip durumları da gün yüzüne çıkarıyor.

Son olarak bir takipçisi Esra Ezmeci’ye yaşadığı durumu anlatarak ne yapması gerektiğini sordu.

Takipçisi Ezmeci’ye,” Kocam 3 komşu kadınla sevgili olmuş, her gün birine gitmiş, yanlışlıkla evi karıştırdım diyor” diye yazdı.

OKUYUN  Ebru Şahin ile Cedi Osman Çeşme'de düğün yaptı. Cedi Osman öyle bir laf etti ki...

Etiketler: