Esenyurt’ta 4 katlı binada yangın çıkardığı iddia edilen Ece Güney ile çevre sakinleri arasında arbede yaşandı. Şarkıcı ve oyuncu Gökhan Güney’in oğlu Selim Güney ile bir süre evlendikten sonra çeşitli iddialarla gündeme gelen Ece Güney’in, yangın sırasında sokakta karıştığı arbede cep telefonu görüntülerine yansıdı. Yangın itfaiye tarafından söndürülürken, Ece Güney iddialara cevap verdi.

Yangın, akşam saat 19.00 sıralarında Süleymaniye Mahallesi 758 Sokak’a 4 katlı binanın bodrum katında çıktı. Henüz bilinmeyen nedenle başlayan yangından sonra çevredekiler durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bu sırada dumanlar apartmanın içini sardı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürürken, üst katlarda mahsur kalan 16 kişi ise tahliye edildi. Polis ekipleri de çevrede önlem aldı.

Ece Güney yangın mı çıkardı? Gökhan Güney’in gelini Ece Güney’in 4 katlı binada yangın çıkardığı iddia edildi sokakta arbede çıktı.

BİNA SAKİNLERİ İLE ARBEDE ÇIKTI

Olay yerinde itfaiye ekipleri çalışma yaparken, apartmanda oturan bina sakinleri ile bodrum katta yaşayan Ece Güney arasında…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: www.medyatava.com

OKUYUN  Keanu Reeves’ten evlenen çifte sürpriz