Ülkemizin en çok tercih edilen otomobil üreticilerinden biri olan Renault, yeni model Koleos fiyatlarında güncellemeye gitti. Bu güncelleme ile birlikte otomobil sahiplerinin dikkatini çeken Renault, aileler için tasarlamış odluğunu düşündüğümüz Koleos modelinde birçok özelliği standart olarak sunmakta. Özellikle güvenlik açısından oldukça iyi teknolojilere sahip olan Renault Koleos, bu özellikleri ile satış fiyatlarını incelendiğinde tam bir fiyat performans aracı ismini alabilir. Bu yazımızda sizlere, Renault Koleos’un fiyatlarından ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Renault Koleos bize neler sunuyor?

Geniş bir gövdeye sahip olan Renault Koleos, bu özelliği ile beraber geniş bir iç hacme sahip. Bu yüzden de Renault Koleos ile birlikte kalabalık aileler, çok rahat bir şekilde seyahat edebilmektedir. Renault Koleos’un dış tasarımını incelediğimizde ise ilk dikkat çeken detay, akıllı Led farlar. Bu farlar, hava ve yol durumuna göre en optimum düzeyde çalışmakta. Bu özelliği sayesinde de Renault Koleos ile her türlü hava koşulunda ve her türlü yol çeşidinde, güvenle seyahat edebileceksiniz. Aynı zamanda Renault Koleos’ta bulunan bu akıllı Led farlar, projektör tasarıma sahip. Bu yüzden de karşıdan gelen araçtaki sürücülerin gözleri kamaşmıyor ve diğer sürücülerin de güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi sağlanmış. Renault Koleos’da bulunan bu farlar, standart halojen farlardan en az yüde 20 daha iyi bir ışık sağlamaktadır.

Dış tasarımını incelediğimizde ise Renault Koleos’un 19 inç boyutundaki alaşım jantlarını görmekteyiz. Bu jantların kesim şekli ise Renault Koleos’un modern havasını korumayı başarabilmiş. Bununla beraber arka tarafında çift egzoz çıkışına sahip olan Renault Koleos, gövde tasarımında kullanılmış olan çizgiler ile oldukça sportif bir havaya sahip olduğunu görmekteyiz.

Renault Koleos’un iç tasarımına göz gezdirdiğimizde ise ilk dikkatimizi çeken konforlu olması. Geniş diz mesafeleri ile yolculukların çok daha rahat geçmesini sağlayan Renault Koleos, geniş ve kalabalık aileler için ideal bir otomobil olduğunu gözler önüne seriyor. Bununla beraber her yeni nesil otomobilde bulunan gelişmiş bir bilgi ve eğlence sistemi, Renault Koleos’ta da mevcut. Renault Koleos’ta bulunan bu bilgi ve eğlence sistemi, Android Auto ve Apple CarPlay desteklerini sunmaktadır. Bu destekler ile birlikte akıllı telefonlarınızdaki içeriklere çok kolay bir şekilde erişebiliyorsunuz. Bütün bunlar ile beraber Renault, Koleos modeli için konfor konusunda hiç kısmamış. Isıtmalı ön koltuklar ile soğuk günlerde de çok rahat ve üşümeden seyahat edebileceksiniz.

OKUYUN  Fiyatları görenler gözlerine inanmadı! Güncel Peugeot 208 fiyatları

Güvenlik konusunda ise Renault Koleos odlukça donanımlı. Tam bir aile arabası dememizin sebebi ise Renault Koleos’un sunmuş odluğu güvenlik özellikleri. Tam olarak 16 farklı güvenlik özelliğine sahip olan Renault Koleos’un en dikkat çeken güvenlik teknolojisi ise şerit takip sistemi. Renault Koleos’ta bulunan şerit takip sistemi ile siz şeritten çıktığınız zaman sizi uyaran bu otomobil, aynı zamanda direksiyon kontrolünü ele alarak sizi tekrardan şeride sokmaktadır. Bunlar ile beraber adaptif hız sabitleme sistemine sahip olan Renault Koleos ile takip mesafenizi çok kolay bir şekilde otomatikman ayarlayabileceksiniz. Renault Koleos’un diğer güvenlik özellikleri ise şu şekildedir:

 • LED gündüz farları
 • LED ön farlar
 • Yan ve perde hava yastıkları
 • Çocuk koltuğu sabitleyici (ISOFIX)
 • (HSA) Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
 • (AHL) Otomatik Uzun/Kısa Farlar
 • Eller serbest park sistemi
 • LED ön sis farları
 • Ön yolcu hava yastığı iptal kilidi
 • (BSW) Kör Nokta Uyarı Sistemi
 • (ABS) Anti Blokaj Fren Sistemi
 • (AFU) Acil Fren Destek Sistemi
 • Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları
 • Geri görüş kamerası

Renault Koleos’un fiyatları ne kadar?

Icon 1.3 TCe EDC 160 bg: 911.000 Türk lirası

Metalik renk fiyatı için ekstradan 5 bin Türk lirası ödemeniz gerekmektedir

Etiketler: