Ülkemizde en çok tercih edilen otomobil firmalarından biri olan Hyundai, yeni model Bayon fiyatlarında güncelleme yapı. yapılan güncellemeler sonrasında da otomobil sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çeken Hyundai Bayon, sunduğu özellikler ile tam bir aile arabası olduğunu göstermekte. Bu yazımızda sizlere, Hyundai Bayon’un güncellenmiş fiyat listelerinden ve otomobil özelliklerinden bahsedeceğiz.

Hyundai Bayon’un özellikleri nedir?

Benzersiz bir tasarıma sahip olan Hyundai Bayon, ok biçiminde yerleştirilmiş farları ile dikkatleri çekiyor. Bu otomobilin dış tasarımındaki en ilgi çekici detay ise üst bölümdeki hava giriş bandı. Bu sayede komplike bir sportif hava yakalayan Hyundai bayon, aynı zamnda zarif geçişleri ile gözleri büyülemekte. SUV bir otomobile göre oldukça sportif bir hava veren Hyundai Bayon, arka farlarının kırmızı vurg çizgisi ile bağlanması ile havalı duruyor. Çift renkli alaşım jantlara yer veren yeni model Hyundai Bayon, kullancıları için iki farklı jant boyut seçeneği sunmaktadır.

Bu aracın iç tasarımı da dış tasarımı gibi oldukça zarif duraktadır. İlk dikkat çeken detay ise, ön konsola konuşlandırılmış olan bilgi ve eğlence sistemi,. Bu bilgi ve eğlence sistemi, 10,25 inç boyutlarındaki bir dokunmatik ekrana sahip. Ayrıca Android Auto ve Apple CarPlay desteklerini sunan bu bilgi ve eğlence sistemi sayesinde, bu araç ile yapacağınız yolculuk sırasında akıllı telefonlarınızdaki içeriklere çok kolay bir şekilde erişebileceksiniz. Dahili navigasyon sistemine sahip olan Hyundai Bayon, sizlerin bilmediğiniz yollarda kaybolmamasını da sağlamaktadır.

Bütün bunlara ek olarak sürücü odaklı tasarlanmış bir dijital gösterge ekranı da bu araçta mevcut. Bu dijital gösterge paneli, sürücünün isteğine göre kişiselleştirilebilmektedir. Bu dijital gösterge paneli sayesinde, araç ile ilgili bütün bilgileri sorunsuz bir şekile edinebilmektesiniz. Bununla birlikte yüksek bir yapıya sahip olan koltuklar, araç içerisinde sizin daha rahat hissetmenizi sağlamaktadır. Bu koltuklar ile beraber geniş bir yaşam alanı sunmakta olan Hyundai Bayon, aynı zamanda geniş de bir bagaj hacmi sunuyor. Bu sayede de kalabalık bir şekilde rahatlık ile seyahat edebilmektesiniz.

OKUYUN  Şimdi al 6 ay sonra ödemeye başla. İşte yeni Hyundai i10 fiyatları

Güvenlik tarafına baktığımızda ise bizleri oldukça gelişmiş teknolojiler karşılıyor. Hyundai Bayon’un en dikkat çekici güvenlik teknolojisi ise akıllı şerit takip asistanı. Bu şerit takip asistanı, sürekli olarak sizi kontrol ediyor ve şeritten çıkmanız durumunda da sizi sesli ve görsel bir şekilde uyarıyor. Bunların yanında ise ön çarpışma sistemine sahip olan Hyundai Bayon, ara sokaklar ve dar yollarda da yaşanabilecek ufak kazaları da önleyebilmektedir. Önündeki yolu bir radar ve kamera yardımıyla algılayan FCA güvenlik sistemi, öndeki araç ani fren yaptığında, yolda yaya veya bisiklet olması durumunda otomatik olarak fren yapmaktadır.

Hyundai Bayon güncel fiyat listesi

BAYON Yakıt Tipi Şanzıman Tipi Azami / Maksimum Liste Fiyatı
Azami / Maksimum
Kampanyalı Satış
Fiyatı
1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Manuel 457.000 TL 457.000 TL
1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Otomatik 488.000 TL 488.000 TL
1.4 MPI 100 PS Style Benzin Otomatik 522.500 TL 510.000 TL
1.4 MPI 100 PS Elite Benzin Otomatik 522.500 TL 522.500 TL
1.0 T-GDI 100 PS Style Benzin DCT 551.500 TL 551.500 TL

Etiketler: