Yayınlanma:
27.08.2022- 16:05

/ Son Güncelleme:
27.08.2022 – 16:10

Demir Grup Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, UEFA Konferans Ligi ve Beşiktaş maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

UEFA Avrupa Konferans Ligi G grubundaki rakipleri değerlendiren Çalımbay, “Hiçbir takımı seyretmeden ya da oynamadan yorumda bulunmak doğru değil. Bu oynayacağımız takımların lig maçlarını seyredeceğiz. Vakit buldukça canlı şekilde seyretmeye çalışacağız. Oyuncularımıza da seyrettireceğiz. Hepsi de bana göre iyi takımlar, kendi ülkelerinin şampiyon takımları. Çok dikkatli şekilde bakmamız lazım. İsmine bakıp burası kolay, burası zor demek doğru değil. Önce görmemiz ve seyretmemiz gerekiyor. Nasıl buraya kadar geldiklerini bilmeliyiz. Analinizi yaptıktan sonra net bir şekilde söyleriz. Önemli olan burada biziz” dedi.

UEFA Avrupa Ligi play-off maçında Malmö ile oynadıkları maçta gol sıkıntısı yaşadıklarını anlatan Çalımbay, şunları söyledi:

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: haberglobal.com.tr

OKUYUN  12 Dev Adam, 2 kez uzatmaya giden maçta Gürcistan'a kaybetti, ilk yenilgisini aldı