Galatasaray’ın Avusturya ekibi Rapid Wien’den kadrosuna kattığı yeni transferi Yusuf Demir, dün akşam oynanan Kasımpaşa – Galatasaray müsabakasıyla sarı kırmızılı formayla ilk maçına çıktı. Yusuf’un yerli statüsünde oynayamaması ise birçok tartışmaya yol açtı. Konu ile ilgili olarak dönemin A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş konuştu.

Galatasaray’ın Avusturya ekibi Rapid Wien’den kadrosuna kattığı yeni transferi Yusuf Demir, dün akşam oynanan Kasımpaşa – Galatasaray müsabakasıyla sarı kırmızılı formayla ilk maçına çıktı.

Yusuf’un yerli statüsünde oynayamaması ise birçok tartışmaya yol açtı.

Galatasaray’ın transferin son gününde kadrosuna kattığı Yusuf Demir ile ilgili bir açıklama Şenol Güneş’ten geldi. Şenol Güneş, şu anda yabancı oyuncu statüsünde olan Yusuf Demir’i milli takıma almadığı iddialarına ilişkin konuştu.

TV100’den Mehmet Batuhan Ağır’a konuşan Şenol Güneş, “Yok öyle bir şey. O zaman 16-17 yaşındaydı, zaten Avusturya Ümit milli takımında oynuyordu. Avusturya milli takımını seçmişti. O dönem oraya gidip Mert Müldür‘ü aldım” ifadelerini kullandı.

Okan Buruk Yusuf’un her şeyi Türk

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, “Yusuf Demir çok…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: t24.com.tr

OKUYUN  Cornelius, Trabzonspor'da iz bırakarak ayrıldı