Yayınlanma:
23.08.2022- 15:45

/ Son Güncelleme:
23.08.2022 – 15:45

Mount and Blade II: Bannerlord iki yıllık erken erişim sürecinin nihayet sonuna geldi. Nisan 2020’den bu yana düzenli güncellemeler ile geliştirilen yapım nihayet tam sürümüne kavuşuyor. Geliştirici TaleWorlds Entertainment oyunun konsollar için geliştirdiğini geçtiğimiz süreçte açıklamıştı. Bugün yapılan duyuru ile Mount and Blade II: Bannerlord tam sürüm çıkış tarihi 25 Ekim 2022 olarak açıklandı.

BANNERLORD PLAYSTATION VE XBOX’A GELİYOR

Şu anda mevcut olan masaüstü Erken Erişim versiyonu da konsollarla aynı tarihte tam sürüme geçecek. Ama merak etmeyin – Bu, önemli bir dönüm noktası olsa da, önümüzdeki aylarda güncelleme almaya devam edecek olan Mount & Blade II: Bannerlord için yolun sonu değil.

TaleWorlds Entertainment’ın CEO’su Armağan Yavuz bugün yaptığı açıklamada duygularını şu sözlerle ifade etti, “Bu iki yıl uzun ve zorlu bir yol oldu. Bannerlord gibi devasa ve karmaşık bir oyunu pandeminin ortasında ve birden fazla platform için geliştirmek kolay bir iş değil. Aralıksız ve özverili çalışmaları için ekibimizle inanılmaz gurur duyuyorum. Zorluklara rağmen, geliştirme süreci aynı zamanda ödüllendirici de bir süreç oldu: Konsollar ve PC arasında başlangıçta beklemediğimiz sinerjiler, Bannerlord’un büyümesini ve…

Haber kaynağı ve tüm metin: haberglobal.com.tr

OKUYUN  Tesla aracının anahtarını eline implante ettirdi