En sevdiğiniz şarkıların sürekli yanınızda olmasını ve dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman bu şarkıları tekrar tekrar dinlemeyi isteyebilirsiniz. Ancak telefonlarımızda kullandığımız bazı uygulamalar her ne kadar dilediğimiz şarkıyı dinlememize olanak sağlasa da, bu şarkıları indirmek için belirli bir ücret gerekmektedir. Spotify ve Apple Music gibi uygulamalar abonelik ücretleri karşılığında şarkılar indirmenize izin verir ve altyapıları gereği bu uygulamalarda yer alan şarkılar bazen silinerek farklı versiyonları ile değiştirilir.

En iyi şarkı indirme programları nelerdir?

Şarkı indirmek için abonelik ücreti ödemeden ya da kalıcı olmayacak bir şekilde uygulama tabanına kaydetmeden direkt olarak telefonunuzun içerisine şarkı indirmenizi ve istediğiniz zaman dinlemenizi sağlayan bazı uygulamalar var. Bu uygulamalar em güvenli hem de kullanışlı olmaları ile tercih ediliyor ve şarkıları telefonunuzun hafıza alana kaydederek istediğiniz zaman en sevdiğiniz şarkıları dinleme imkanı sunuyor. İşte en iyi şarkı indirme programları:

Any Video Converter

Any Video Converter sayesinde pek çok farklı platform üzerinden hem  video hem de müzik dosyaları indirmek mümkün. YouTube, Facebook ve SoundCloud üzerinden video ve müzik indirmenize olanak sağlayan Any Video Converter, pek çok kaynağı destekliyor olması ile en iyi video indirme programları arasında yer alıyor. Aynı zamanda hem video hem de müzik dosyaları indirmenizi sağlayan Any Video Converter bir YouTube MP3 dönüştürücü gibi iş görüyor ve sade ara yüzü ile kullanışlı olmasıyla tanınıyor.

MP3 İndirmece

MP3 İndirmece müzik indirme konusunda hem pratik hem de sadece ve sadece tek bir amaca hitap ediyor olması ile tercih edilen bir program. Sade ara yüzü sayesinde hemen hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği MP3 İndirmece karmaşık süreçleri ortadan kaldırarak dilediğiniz müzik dosyasını kolaylıkla indirmenizi sağlıyor. Şuan müzik indirme programları arasında en hızlı program olarak sayılan 2-3 programdan biri olan MP3 İndirmece ile şarkının ya da sanatçının ismini yazarak aradığınız şarkıyı bulabilir ve kolaylıkla indirebilirsiniz.

OKUYUN  Türkiye'de kaç adet Bayraktar TB2 var?

MYT Music

MYT Music, diğer uygulamalara kıyasla daha çok tercih edilen ve uzun süredir hizmet veren bir program. YouTube’da yer alan herhangi bir MP3 ya da MP4 dosyasını kolaylıkla indirmenizi sağlayan MYT Music ile birçok farklı dosyayı indirmeniz kolay hale geliyor. YouTube üzerinden indirme gerçekleştirmenizi sağlayan MYT Music’in birde fazla versiyonu da mevcut ve farklı versiyonları ile WhatsApp üzerinden müzik paylaşma imkanı dahi buluyorsunuz.

Tubidy

Tubidy sayesinde Apple kullanıcıları hem kolay hem de ücretsiz şekilde müzik dosyaları indirme imkanı yakalıyor. Sadece şarkının adı ya da YouTube linki sayesinde dilediğiniz şarkıyı indirebilir ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Hm bir uygulama hem de bir program olarak hizmet veren Tubidy çokça tercih edilen ve hem Android hem de Apple kullanıcıları için müzik indirme imkanı sunan bir program.

Deezer

Android kullanıcıları için en hızlı ve kolay müzik indirme programları arasında yer alan Deezer ile internete gerek duymadan dilediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde kendi çalma listenizi oluşturabilir ve müzik zevkinize uygun şekilde size önerilecek yeni şarkıları keşfedebilirsiniz. Ayrıca içerdiği canlı radyo özelliği ile radyo yayınları da takip edebilirsiniz.

Documents

Apple kullanıcıları için iPhone ücretsiz müzik indirme konusunda büyük bir yardımcı olan Documents, pek bilinmese de iPhone için ücretsiz müzik indirmeyi sağlayan bir uygulama. Uygulamanın kullanılışı ise oldukça basit. Ara yüzünün sadeliği ile bir dönüştürücü görevi gören Documents içerisindeki arama kısmında istediğiniz şarkının linkini aratabilir ve bu link le kolaylıkla indirebilirsiniz. iPhone için ücretsiz müzik indirme yolları arayan kişiler için hem en kolay hem de en kullanışlı müzik indirme programı olarak karşımıza çıkan Documents sayesinde ücretsiz bir şekilde iPhone’a şarkı indirebilirsiniz.

OKUYUN  Kulakiçi kulaklıklar işitmeye zarar veriyor mu?

Yazar Hakkında

Yunus Emre Kılıç

Öncelikle herkese merhaba, ben Yunus Emre Kılıç. Hayatım boyunca tutkum olan yazmak beni önce Radyo Televizyon ve Sinema bölümü ile ardından da sektördeki denemelerim sonucunda Bir Bilene Sorduk ve Turk Gazete ile buluşturdu. Sitemiz adına çalışmalarımın yanı sıra YouTube kanalımız için sunuculuk yapmaktayım. Umuyorum ki hem anlatarak hem de yazarak uzun yıllar daha sizler ile aynı sayfada buluşmaya devam edeceğim. Her yeni güne yeni bir mutluluk dileğiyle...

Tüm yazıları göster