Bitay, hem yatırımı olanlar hem de Bitcoin, Ethereum gibi kripto paralara yatırım kararı almayı planlayanlar için kazancın anahtarı olan 10 kuralı araştırdı.

Kripto paralar, sadece 14 yıl gibi kısa bir süre içinde finansal piyasalarda tüm kuralları yıktı. Yatırımcıların gözdesi haline geldi. Birçok ülkede ödeme aracı olarak kabul edildi. Para transferinin en uygun koşullarda yapılabildiği finansal enstrüman olarak da işlev görüyorlar.

Kripto paralara olan ilginin her geçen gün artması ve sürekli bir para giriş çıkışı olmasının doğal sonucu olarak bu piyasalarda fiyat oynaklığı yüksek. Bu nedenle yüksek oranda kazanç sağlanabildiği gibi eğer yeterli araştırma yapılmazsa ve dikkatli olunmazsa istenmeyen sonuçlarla da karşı karşıya kalınabiliyor.

Türkiye’den globale açılan ilk ve tek kripto varlık borsası olan Bitay, kripto para yatırımı yapan veya yapmayı planlayan herkesin hiçbir zaman aklından çıkarmaması gereken kuralları araştırdı. 10 önemli kural şöyle:

1- Piyasa nasıl işliyor videoları izleyin: Kripto para yatırımı yapmadan önce bu piyasanın mekanizmasını ve işleyişini…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: www.sozcu.com.tr

OKUYUN  Elon Musk’tan Twitter’ı satın alma anlaşmasının feshine ilişkin yeni mektup