Camdaki Kız uzun süre sonra nefes kesen bölümle çıktı izleyici karşısına. Cana’nın tüm sırları öğrenmesi bir yandan Adil beyin ölümle burun buruna kalması diğer yandan soluk soluğa izlendi desek yalan olmaz. Videomuzda yeni bölümde olacak gelişmeleri ve dizi hakkındaki haberleri paylaşacağız. Sizlerin de yorumlarınızı ve merak ettiklerinizi bekliyoruz, kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Öyle bir bölümdeki başta da belirttiğimiz gibi nefes kesti ve reytinglerde Perşembe’nin galibi olmayı başardı. İlk olarak geçtiğimiz bolum neler yaşanmış birlikte bakalım. Bölümün başında işler iyice kızışıyor çünkü feride Nalan ve Hayri arasındaki yakınlaşmayı seziyor önlemlerini almak için de geç kalmıyor tabi. Bir önceki bölümün son sahnesinde ise Cana’nın biletini kesmiş ve onu saunaya kapatarak ölüme terk etmişti malum. Cana ölümden döndükten sonra boş durmayacaktı tahmin etmiştik.

Video: Camdaki Kız 36.bölümde neler olacak? Adil ölüyor

İntikam uğruna küs olduğu babasından bir kez daha yardım ister. Bölümün sonunda öyle bir noktaya gider ki artık Cana tüm sırları öğrenmiştir. Nalan’ın aslında Feride’nin torunu olduğunu anlayan Cana kim bilir ne oyunlarla dönecek sahalara. Sedat cephesinde de durum iç açıcı değildi. Bir ceza da ona kesilmişti Rafet bey tarafından. Hiç alışık olmadığı bu yeni dünyayı sevemedi bir türlü yakışıklı prens. Hiç sanmıyoruz ama bakalım bu sefer uslanacak mı?

Büyük aşkı Pervin’in numarasını bulan Rafet Koroğlu, onu otele davet etti. Geçmişte kendisini yüzüstü bırakan Rafet’e yaşadıklarını anlatan Pervin, Rafet özür dilese de memnun olmadı. Aynı anlarda Muzo ile iletişim kurmaya çalışan Pera, tabloları göstermek için onu atölyeye çağırdı. Muzo’dan bir kaç bölüm içinde bir patlama bekliyoruz açıkçası. Ağrıları yeniden başlayan Muzo‘nun sadece fiziksel degil aşk acısı çektiğini hepimiz farkındayız. Ailenin zeka küpü, kriz yönetiminde markası olan Muzo bize kalırsa cok yakında büyük bir patlamayla heyecanı doruğa çıkaracak. Tabi bu nokta da Pera ile yakınlaşmaları da kaçınılmaz gibi duruyor. Pervin’in oyunu ise yarayacak mı hep birlikte göreceğiz. Bölümde yürek ısıtan sahneler şüphesiz Nalan ve Adil’in bisiklet sahneleriydi. Yıllarca içine kapanık ve yasaklarla büyüyen Nalan babasıyla doyasıya eğlendi ilk kez ve bu ona tam iyi gelmişti ki dertler kraliçemize bir darbe daha gelmese olmazdı. Kızının çektiği acılara dayanamayan Adil, gerçekleri ona anlatmaya karar verir. Adil, gerçekleri Nalan’a söylemeye karar verdi ancak Adil ve Nalan’ın buluşması, Adil’in geçirdiği kalp krizi ile bölündü.

OKUYUN  Yakamoz S-245 dizisinin konusu ne? Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci şaşırtacak

Peki ilerleyen bölümlerde ne olacak? Adil bey bu krizi atlatamayacak ve hayatını kaybedecek bu mesaj fazlasıyla geçti izleyiciye. Zaten Cana’nın büyük sırrı öğrenmesi de tesadüf değildi elbet. İyice canını sıkacak Nalan’ın keyifle oynayacak bu kozu. Ama hem Türk dizisi olmasından hem de senaryonun ilerleyebilmesi açısından düşünürsek en az 5 bölüm daha Nalan bu gerçekle yüzleşmez gibi geliyor bize. Öte yandan eli güçlenen Cana Sedat ile çok daha rahat yaşayacak yasak aşkını. Tabi Hayri ve Nalan cephesinde de yakınlaşma gün geçtikçe artıyor. Feride’den çok daha büyük önlemler bekliyoruz doğrusu. Camdaki Kız yeni bölümüyle perşembe akşamı izleyici karşısına çıkacak.

Etiketler:

,