Perşembe gününün galibi yine Camdaki Kız. Reyting yarışını sıkı sıkıya önden götürmeye devam eden dizimiz bir yandan da sezon finaline yaklaşıyor. Dizide yeni bir dönemin başladığını seyirci de artık anlamaya başladı. Biz de bu yazımızda geçen bölüm olanları kısaca hatırlayıp yeni bölümde olacaklara değineceğiz sizlerin de yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Camdaki Kız 40. bölümde neler oldu?

Feride vitesi arttırdıkça arttırıyor dur durak bilmiyor kabus gibi Çöktü ikilinin üstüne. Üstüne bir de magazincilerin sahilde konuşan ve elele tutuşan hayri ve Nalanın görüntülerini alması tam tuzu biberi oldu. Hayri Nâlân’a tüm hislerini açıkça anlatmaya karar verdi fakat nalan fenalaşıp bunları duymaya hazır olmadığını belli edince devam edemedi. Bu anları fotoğraflayan magazinciler fotoğrafı tamda adamına iletti. Canan’ın istediği bir göz Allah verdi iki göz. Kaostan beslenen karakterimiz durur mu aradı Feride’yi. Feride durumu öğrenince daha önce de büyük tartışma konusu olan korse yeniden gün yüzüne çıktı. Dizi evrilmeye yeni bir yöne gitmeye başladı dedik çünkü bu hem nalan ve Hayri aşkı açısından hem de sabır taşına dönen Nalanın artık sesinin çıkacağını tahmin ettiğimizden.

İzleyin: Camdaki Kız 41 .bölümde neler olacak? Feride diziden ayrılıyor mu?

Muzo ve Selen Cephesi’ne geçtiğimizde geçen hafta anlattıklarımız yaşanmaya başladı bile. Paraya gözdağı verip Muzo‘nun tekrar üzülmemesi için çabalamaya çalışan selen eline yüzüne bulaştırdı her şeyi. Muzo pera ve selen arasında geçen konuşmaları duyunca çılgına döndü hemen eve gidip eşyalarını topladı. Gidip otele yerleşen Muzo’yu orada daha rahat bırakmadı rafet bey ve Selen. Üstelik tam yoldayken Muzo‘nun tüm taşınmazlarını nakite çevirmeye çalıştığını öğrenen Rafet bey yine küplere binecek yeni bölümde belli oldu. Muzo konusunda fazla hassas olan Nalan, benzer durumları da yaşayınca Selin’i uyarmak istedi. Bu noktadaysa selenin içinden adeta bir görümce çıktı.. haddini bil mesajı verdi kendince. Bölümün en kritik noktasıysa final sahnesinde yaşandı. Nalanın sevdiği tatlıyı ona götürüp sürpriz yapan Hayri Sedat’ın radarına takılmıştı. Yaptıkları açıklamalara inanıp yola devam eden Sedat’a, karşılık alamadığı için Çılgına dönen Cana’nın attığı mesaj bölüme damgasını vurdu. Hayri ve nalan’ı elele gören Sedat Şaşkına dönüp kaldı.

OKUYUN  Faruk Aksoy kimdir?

Camdaki Kız yeni bölümde neler olacak?

Sıra geldi yeni bölümde yaşanacaklara.. Öncelikle bölümün sonunda gösterildiği kadar büyük olay çıkmayacağını tahmin ediyoruz. Reyting kaygısıyla Sedat sanki her şeyi fark etmiş gibi bir izlenim ortaya çıksa da bizim saf oğlan ikilinin yapacakları açıklamayla tatmin olacaktır. Tabi yine de olay kesinlikle Feride’ye hatta belki Rafet beye kadar gidecektir. Bu durum Cana’dan uzak duran Sedat’i kesinlikle ona itecek. Dizinin annesi Gülcihan karakterine hayat veren devrim Yakut diziden ayrıldı mı sorusu akıllarda dolaşıyor. Kulislerde bir takım bilgiler dönse de önümüzdeki bölüm bu da ortaya çıkacak. Yine sezon finalinde beklediğimiz büyük olaylardan biri Feride’nin acı intiharı olacak. Nalan bütün gerçekleri annesinden öğrenecek, feride ise bu yüzleşmeye dayanamayıp intihar edecek. Camdaki kız yeni bölümüyle perşembe akşamı Kanal D’de

Etiketler: