Haftalık burçlar: 24-30 Ağustos 2022 tarihleri arasında kendi burcunuzu göre neler olacak?

Koç

Aşk konularında, kalpleri kırmadan bir çatışmayı çözmeyi başardınız. İletişim becerilerinizle gurur duymalısınız! Size gerçekten başarı getirebilecek bir proje yaklaşıyor. Rahatladığınızdan emin olun. Bir proje düşündüğünüzden daha fazla çaba mı gerektiriyor? Almak isteyip istemediğinizi iki kez düşünün, aksi takdirde size pahalıya patlayabilir.

İpucu: Daha fazla güvene sahip olabilir ve daha yüksek bir iş yükü üzerinde çalışabilirsiniz.

Boğa

Kendi duygularınız ve ihtiyaçlarınız hakkında her zaman net değilsiniz. Bugün önemli bir projede belirleyici bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Daha fazla egzersiz yapsaydınız, harika olurdunuz. Planlarınız veya geliriniz hakkında tek kelime etmemelisiniz.

İpucu: Gereksiz yere ertelemek yerine kararlar alın.

İkizler

Başlangıç noktalarında kalın ve şansınızı kontrol edin. O ileri gider ve siz çok zorlarsınız. Sağlık söz konusu olduğunda, bu hafta sizin haftanız değil. Huzursuz ve dengesizsiniz, bu da motivasyonunuzu yavaşlatır. Bir arkadaşınızın nasıl tasarruf edileceğine dair bir ipucu var. Ona çok ihtiyacın var.

İpucu: Kısa vadeli düşünmeyin. Bugün uzun vadede planlanan her şey yolunda gidiyor.

Yengeç

Bekarlar flörtü daha eleştirel bir şekilde incelemeli, bir ilişkide daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Planlarınız iyi düşünülmüş ve işe yarıyor. Sağlığınızın daha fazla sorun olmasın istemiyorsanız, bir şeyleri değiştirmelisiniz. Hızlı kazanılan para hızlı bir şekilde kaybedilebilir. Ellerinizi dolu harcamayın!

İpucu: Zamanı geldiğinde, birilerinden tavsiye gelecektir.

Aslan

Tartışmalar ve hassasiyet önemlidir. Serbest çalışanlar yeni müşteriler kazanır ve sağlam bir temel oluşturabilir. Yavaşlamak sağlığınız açısından size iyi gelecektir. Şu anda aşırı tembelleşmişsiniz. Genel bakışın birazını kaybetmiş olabilirsiniz? Bir maliyet planı hazırlayın!

İpucu: Bu hafta birine gülümseyin.

Başak

Her şey yarı vahşi. Diğerleri de hata yapar. Neyin talep edildiğini biliyorlar ve çok güvenilir bir şekilde çalışıyorlar. Fiziksel sağlığınız biraz titrek. Aşırıya kaçmayın ve stresten mümkün olduğunca kaçınmaya çalışın. Yöneticiler şu anda yeniden tasarım fikirlerinizi dinlemiyor. Maaş artışınız çok uzakta.

OKUYUN  Pasaport randevusu nasıl alınır? (Kaynak: soru.com.tr)

İpucu: Daha önceki arkadaşlarınızla buluşmak yapmak için bu hafta bir akşamı değerlendirin.

Terazi

Birisi üzerinde özel bir izlenim bırakıyorsunuz. İşiniz söz konusu olduğunda, yükseliştesiniz. Çabalarınız göz ardı edilmeyecek ve sizin için hızlı bir şekilde ödüllendirilecektir. Öfkeyi yuttuğunuzda, mide ağrısı şaşırtıcı değildir. Risk almayın.

İpucu: Duygulara sahip olmanıza ve sevgiyle tamamen meşgul olmanıza izin verin.

Akrep

Eşinizin (bir arkadaşınızın) gerçek detaylarına bir göz atın. Profesyonel olarak, işler sizin için yokuş yukarı gidiyor. Masaj ve müzik eşliğinde rahatlayabilirsiniz. Yorucu hareketi ortadan kaldırın ve daha fazla rahatlayın. Yanılıyor olabilirsiniz! İnternet işi yapmayın!

İpucu: Özel süslemeler için iyi bir gözünüz var.

Yay

Aşk söz konusu olduğunda, bir rutinin ortasına geldiniz. Sertleştirmemeye dikkat edin ve biraz daha fazla deneyin ve iyi etkileri hemen göreceksiniz! Canlılıkla doludurlar ve şüphecileri kazanabilirler. Sırt ağrısından kurtulmak sağlığınız için iyi gelecek. Para konuşulacak bir şey değildir, ama muhtemelen yapmalısınız, çünkü biraz iyi bir tavsiye size zarar vermez.

İpucu: Değişmeye cesaret edin. Tam olarak nereden başlayacağınızı hissedin.

Oğlak

Büyük duygular bile sonunda görevler tarafından bir kenara itilir. Kendinize ve eşinize karşı dürüst olun! İşinizde mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Dinlenmiş hissedersiniz, stresli durumlarda ustalaşırsınız ve çatışmaları hiç vakit kaybetmeden çözersiniz. Kozmik mersin balığı yönleri uyarıyor: Tam mükemmellik beklemeyin. Size ihtiyaç var. Sizden istenmeden önce bile yardımınızı sunun, sonuçta hala birçok insana borçlusunuz.

İpucu: Başkalarına açıkça yaklaşmak işe yarar. Yumuşak tarafınızı daha fazla göstermekten çekinmeyin.

Kova

Buluşma veya flört sizi mutlu edecektir. Ama aşıklar nereye ait olduklarını bilirler. İş yerinde motive olun, bir meslektaşınıza olarak güven vereceksiniz. Hassasiyetiniz, fırsatları ve tehlikeleri aynı şekilde algılamanıza yardımcı olur. Kendi kendinizi yemeyin. Aksi takdirde bir endişe kelimenin tam anlamıyla midenize çarpacaktır! Her sorunda dikkatinizi dağıtmak için kredi kartınızı kullanırsanız, mali durumunuz sonsuza dek acı çekecektir. Başka bir başa çıkma stratejisi bulun!

OKUYUN  Bu yaz gökyüzü kıpır kıpır. Kimler istediği terfiyi alacak, kimler aradığı aşkı bulacak? (Kaynak: soru.com.tr)

İpucu: Boş zamanınızı mümkün olduğunca dolu dolu hale getirin.

Balık

Daha çok gülün! Çok fazla güzellik ve eğlence ile kaplısınız. Motivasyonunuz sayesinde, meslektaşlarınıza yeni fikirler üretmeleri için ilham verebilirsiniz. Bağışıklık sistemininizi günlük olarak bir vitamin kokteyli ile güçlendirin, aksi takdirde işler zorlaşır! Birinin sizi arka planda doğrudan veya gizlice manipüle etmesi mümkün mü? Paranıza dikkat edin!

İpucu: Bildiğiniz her şeyi söylemezseniz daha sakin yaşarsınız.

Etiketler: