Doğum tarihimizin kişilik özelliklerimiz ve davranışlarımız üzerindeki etkisi oldukça inanılmaz. Her ne kadar bazıları burçlara inanmasa da, bir dönüp baktığınız zaman aslında burçların kişilerin davranışlarında büyük etkisi olduğunu görebilirsiniz. Sevdiğimiz ve sevmediğimiz şeyler, yaptığımız ve yapmadığımız şeyler ve hatta sahip olduğumuz enerji bile burcumuza göre değişkenlik gösterebilir. Ve işte bu değişkenlik sayesinde enerjileri hiç düşmeyen, her aman zirvede yaşayan o 3 burç.

Bu burçların enerjisi tükenmek bilmiyor

Bazı burçları yerinden kaldırmak bile zordur. Bıraksanız hayatı başladığı erde bitirecek burçların yanı sıra, bir de ele avuca sığmayan ve enerjisi asla bitmek bilmeyen burçlar var. Hiperaktif, deli dolu, enerjik ve neşeli bu burçlar ile hayat her zaman bir macera. Kendi enerjileri ile çevrelerindeki insanların da her aman enerjik olmasını sağlayan ve bazen enerjilerine yetişmekte zorlandığımız dostlarımız vardır. Eğer siz ya da çevrenizden biri bu kişilerden ise, hayatın her anı hız treni gibi akıp gidecektir. Bir an bile modu düşmeyen, gün doğumundan gün batımına enerjisini koruyan ve sizleri de bu hayata çağıran işte o yerinde duramayan 3 burç:

İkizler

İkizler burcunu her zaman değişken ruh halleri ile tanımlarız. Aslında yıllardır yanlış bildiğimiz durum ise bu. İkizler burcu insanları eğlenmeyi ve her zaman enerjik kalmayı severler. İmkan verilse her zaman partilerde kalacak olan İkizler burcu insanları negatifliği de sevmez. Her an eğlencede ve yüksek modda kalmak isteyen ikizler burcu insanlarına ayak uydurursanız, dertler de kötülükler de kendi kendine akıp gidecektir. Bu durumun tek kötü yönü ise, bazen kendilerini eğlenceye fazla kaptırıp hayatın diğer yönlerini unutabilmeleri. Ancak merak etmeyin, bu tamamen akıllarından çıktı demek değil. İçlerindeki endişeler ve hüzünler gözlerinde belirse de, bunun enerjilerini düşürmesine izin vermeyecek kadar güçlüler.

OKUYUN  Bu yıl sonuna kadar zengin olacak burçlar

Aslan

Aslan burcu insanları enerjik kalmayı neredeyse kendilerini sevdikleri kadar severler. Lider görünüşleri ve kendilerine yeten yapıları ile yapayalnız olsalar da, enerjilerini hiçbir şeyin sömürmesine izin vermeyen Aslan burçları, hayatın kötülüklerine odaklanmak yerine sonuna kadar eğlenmeyi tercih ederler. İş ciddiye geldiğinde ise yine bu enerjileri ile görevlerini yerine getirmeyi bilen Aslan burçlarının enerjisi hem yüksek, hem de dengelidir. Bazen sabahlara kadar koşturduklarını görürsünüz, bazen ise ağır işlerde of bile demeden çalıştıklarını. Bu kadar enerjik ve dengeli bireyler oluşlarına bakınca da, aslında kendilerini nasıl bu kadar fazla sevebildiklerini anlamak zor değil.

Yay

Arkadaş canlısı ve karşılaştıkları hemen hemen herkes tarafından sevilen Yay burcu insanları da bu listede yer alıyor. Sosyal bir enerjileri olan .Yay burcu insanları her zaman yeni kişiler tanımayı sever ve bundan asla yorulmazlar. Enerjileri he sosyal hem de pozitif olan Yay burçlarının sahip olduğu tüm enerji ise adeta konulmalarına saklanmış gibi. Onlar her zaman partilerde enerji harcamaya çalışmasa da, uzun sohbetlerde kesintisiz konuşabilirler. Ancak dikkat edin, konuşma yeteneklerini veren enerjileri siz de ele geçirebilir. İyi birer konuşmacı olan Yay burçları aynı zamanda sıkılmadan ve yorulmadan hayatı yaşamaları ile bilinirler. Eğer sizler de hayatın hem dingin sohbetlerinden hem de tadında partilerden hoşlanıyorsanız, bir Yay burcunun hayatınıza girmesi tüm bu istekler için yeterli olacaktır.

X

Yazar Hakkında

Yunus Emre Kılıç

Öncelikle herkese merhaba, ben Yunus Emre Kılıç. Hayatım boyunca tutkum olan yazmak beni önce Radyo Televizyon ve Sinema bölümü ile ardından da sektördeki denemelerim sonucunda Bir Bilene Sorduk ve Turk Gazete ile buluşturdu. Sitemiz adına çalışmalarımın yanı sıra YouTube kanalımız için sunuculuk yapmaktayım. Umuyorum ki hem anlatarak hem de yazarak uzun yıllar daha sizler ile aynı sayfada buluşmaya devam edeceğim. Her yeni güne yeni bir mutluluk dileğiyle...

Tüm yazıları göster