30 yıldır timsahlarla çalışan Philadelphialı Joie Henney, duygusal destek hayvanı olarak bir timsahı seçeli yıllar oluyor. Ancak Henneyin hikayesi evcil hayvanının parkta görülmesiyle yeniden dikkat çekti.

Sosyal medyada yayılan videoda, timsahın tasmasıyla dolaştığı, insanları selamladığı ve bir noktada serinlemek için bir su birikintisinde karnının üzerinde yattığı görülüyor.

Henney CNNe, Az önce çok eğlendiler. İnsanlar Wallynin orada olduğunu duyar duymaz ona sarılmak ve onunla fotoğraf çektirmek için geldiler diyor.

SALDIRGAN DEĞİL VE ÖFKELENMİYOR

Wally, yedi yıl önce Henneyin hayatına bebek timsah olarak girdi ve ikisi de o zamandan beri ayrılmaz bir ikili haline geldi. Henney, “Wally, son 30 yılda uğraştığım tüm timsahlardan oldukça farklıydı. Öfke göstermiyor. Saldırganlık yok. Yakalandığı günden beri yok. Nedenini asla anlayamadık. O sadece sevimli. Benimle yatar, yastıklarımı çalar, battaniyelerimi çalar. dedi.

2019da Henney, Wallyyi duygusal destek hayvanı olarak lisanslamayı da başardı. Henney, kanser için radyasyon tedavisi gördüğü için Wallynin kendisini rahatlattığını da söyledi.

KÖPEKLERDEN DAHA KOLAY EĞİTİLİYORLAR

Henney, Wally hakkında daha önce verdiği…

Bu içeriğin ilk paragrafları otomatik olarak listelemek için çekilerek yayınlanmıştır. İçerikten Turk Gazete sorumlu değildir. Haberin kaynağı ve tüm metin için: www.sozcu.com.tr

OKUYUN  92 bin sürücü ehliyetlerini kaybetmek üzere