Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan Survivor, 2005’ten beri yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Herkesin merakla takip ettiği 2022 Survivor: All Star, yarışmacılarıyla da oldukça dikkat çeken bir program. Katılan yarışmacılar ününe ün katıyor, çeşitli alanlarda çalışmalar yapıyorlar.

Survivor All Star’da dün eleme heyecanı vardı. Sona kalan dört isim artık İstanbul’a geldi ve 29 Haziran yayını Tersane İstanbul’da gerçekleştirildi. Survivor’un elenen pek çok yarışmacısı da gecede hazır bulundu ve yarı finaldeki arkadaşlarına destek oldular. Yarı finale kalan dört isim olan Batuhan Karacakaya, Nisa Bölükbaşı, Ayşe Yüksel ve Adem Kılıçcı olmuştu. Dün geceki yayında finalistler belli olacağından heyecan doruktaydı. Batuhan, Nisa, Ayşe ve Adem SMS oylamasına girdi ve iki isim Survivor macerasına veda etti.

Survivor: All Star’da kim elendi?

Yarı finale kalan dört isimden ikisinin eleneceği yarışmada SMS oylaması yapıldı. Heyecanın dorukta olduğu dünkü yayında bütün yarışmacıların aileleri de vardı. Ayşe ve Nisa’nın olduğu oylamada SMS sonuçlarına göre gecenin ilk elenen ismi Ayşe Yüksel oldu. Nisa’dan daha az oy alarak elenen isim Ayşe, arkadaşlarıyla vedalaştı. Ayşe Yüksel,
“SMS atan ve bana destek sağlayan herkese çok teşekkür ederim. İnandığımız bir yol vardı yine ucundan döndük. Belki hatalarım oldu ama önemli olan gülüşümden hiçbir zaman taviz vermedim. Her olayda ben her zaman güleceğim. Her geçen dönemde pozitif kalmaya devam edeceğim. Bazen belki de istediğiniz duruşu sergilememiş olabilirim. Bana oy atan insanlar hiç vazgeçmesinler. Her zaman gülmeye devam edeceğim.” diyerek pozitif konuşmasıyla takdir topladı.

Elenen ikinci isim kim?

Ayşe elendikten sonra ikinci bir SMS oylaması yapıldı. Oylama sonucunda en çok SMS alan yarışmacı Adem Kılıçcı oldu. Nisa ve Batuhan arasından hangisinin eleneceği merak konusu haline geldi. Nefesler tutulmuşken, elenen ikinci yarışmacı ise rakiplerine göre daha az oy alan Batuhan Karacakaya oldu. Yarışma boyunca birincilik hırsı ve azmi ile oldukça dikkat çeken Batuhan, büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Morali oldukça bozulan Karacakaya’nın, “Halkımızın takdiri. Demek ki onlar hak etmiş. Teşekkür ederim.” derken konuşmakta zorlandığı görüldü. Eleme sonrası elenen yarışmacılar son kez duygularını ifade etti. Ayşe, “36 kişinin içerisinde son dörtlüye kalabildik. Çok emek verdik çok yıprandık. Ağladık, güldük, düştük, kalktık. Benim için muhteşemdi. Sevenlerime teşekkür ederim, iyi ki buralara kadar gelebildik.” dedi. Elenen diğer isim Batuhan ise, “Sonucu ne olursa olsun sizin canınız sağ olsun. Hiçbir şekilde eğilmeyeceğiz. Ben size güveniyorum. Siz de bana güveniyorsunuz biliyorum. Zor rakiplerle potaya girdim. Eminin siz de elinizden geleni yapmışsınızdır. Canınız sağ olsun.” diyerek duygularını ifade etti ve sevenlerine teşekkür etti.

OKUYUN  Dudak kenarında beliren kırışıklıklara dur deyin! (Kaynak: soru.com.tr)

Finale kalan iki isim Nisa ve Adem de konuştu. Nisa, “İnanılmaz güzelsiniz inanılmaz güzelleştirdiniz burayı. İnanılmaz heyecanlıyım. Aile buluşmasında babamı gördüm ve onun gözüne baktım. Babam her işten döndüğünde ‘helal olsun’ derdim. Ben de dedim ki ben babama nasıl bakıyorsan inşallah bir gün o da bana öyle bakar.” dedi.


Adem ise, “Bana All Star şampiyonu diyorsunuz ama kupamın üzerin All Star yazmıyordu. Burada da bana bir borcunuz var. O kupanın üzerinde All Star yazmasını isterdim.” dedi ve herkese tebessüm ettirdi.

Büyük final ne zaman?

Finale kalan iki isimden hangisinin şampiyon olacağı da merak konusu. Survivor finalinde Adem ve Nisa kıran kırana bir birincilik mücadelesi verecek. Survivor All Star 2022 şampiyonun belli olacağı final 30 Haziran Perşembe akşamı 20.00’de yayınlanacak.

 

Yazar Hakkında

Rumeysa Güler

Merhaba, ben Rumeysa Güler. Hayalim olan gazetecilik mesleğini icra etmek için hem lisede hem de üniversitede bu alanda eğitim aldım. Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun oldum. Şu an yazınsal kısma ağırlık veriyorum ve bunun için çalışmalar yapıyorum. Faydalı ve güzel içeriklerde buluşmak temennisiyle.

Tüm yazıları göster